Ikona - Odbierz za 0zł Odbierz za 0zł w sklepie NEONET!
Ikona - Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
Ikona - Dostawa do domu Dostawa do domu

Kamix Odkamieniacz 50 g

  • Wysyłka do domu: do 24h
Gwarancja zwrotu do 14 dni
4,99 zł
Koszty dostawy od: 9.99 zł
Zadzwoń i zamów 71 397 49 98
Kamix

Oceń produkt

  • Rodzaj produktu:
    Odkamieniacz
Zobacz więcej
4.99 PLN
InStockWysyłka do domu: do 24h
Karta produktu: 74714
 Kamix Odkamieniacz 50 g
Kamix Odkamieniacz 50 g
4,99 zł
Opis produktu

Odkamieniacz firmy Kamix oczyści czajniki zwykłe i elektryczne, zaparzacze, ekspresy ciśnieniowe i przelewowe, inne urządzenia, naczynia i powierzchnie, gdzie powstaje nieprzyjemny osad. Jego obecność spowodowana jest twardą wodą, którą można spotkać w każdym domu na terenie całej Polski. Nie tylko pogarsza on walory smakowe napoju, ale i często odrywa się od dna zbiornika, pozostając w wodzie białe lub szare fragmenty.


Odkamieniacz Kamix to produkt, który wyróżnia się dużą wydajnością. Już niewielka ilość produktu sprawi, że zbiornik stanie się czystszy, a przez to woda, herbata, kawa, czy też dowolny inny napój nie tylko będzie smakować lepiej, ale też stanie się zdrowszy dla organizmu. Zalecamy dokładne stosowanie się do zamieszczonych na opakowaniu instrukcji, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Pozwala to również zapobiec zagrożenia w postaci spożycia preparatu.


Niezależnie od wykorzystanego tworzywa w czajniku, zaparzaczu, czy też w ekspresie, odkamieniacz Kamix doskonale usunie każdy osad, nie uszkadzając przy tym powierzchni, czy też samego urządzenia.

Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
Rodzaj produktu Odkamieniacz
Kategoria Odkamieniacze
Opis Jego zadaniem jest nie tylko eliminowanie kamienia, ale również zabezpieczanie powierzchni przed powstawaniem osadów w trakcie późniejszego użytkowania oraz przed występowaniem korozji.
Ilość [szt.] 1 x 50g
Raty on-line
Zakupy na raty
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Oceń produkt Kamix Odkamieniacz 50 grozwińzwiń

  • * wymagane pola

  • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep neonet.pl zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.