Doznaj pełni wrażeń
Dotykowy ekran FullView 2K* w HUAWEI MateBook 13 oferuje więcej. Więcej kolorów. Więcej emocji. Więcej satysfakcji. Otoczony ledwie czteromilimetrowymi ramkami** zajmuje 88 proc. wewnętrznej powierzchni. Obraz - pełen wyraźnych i rzeczywistych szczegółów*** – automatycznie dostosowuje swoją jasność oraz kontrast do warunków otoczenia. Dzięki temu komfort korzystania z HUAWEI MateBook 13 pozostaje na wysokim poziomie niezależnie od miejsca i czasu pracy.
*W ofercie dostępne są modele z ekranem dotykowym i standardowym. Ekran dotykowy dostępny jest
w wersji z procesorem Intel Core i7-8550U.
**Szerokość ramek wynosi 4.4 mm
***Odwzorowanie 100% kolorów z palety sRGB.
Nawiguj dotykiem
HUAWEI MateBook 13 może być obsługiwany z wykorzystaniem nie tylko panelu dotykowego i klawiatury, ale też ekranu*. Precyzyjnego i czułego na każdy dotyk*, którym intuicyjnie można przesuwać pliki, podkreślać wybrane fragmenty w tekście lub naprzemiennie powiększać i zmniejszać wyświetlane treści. Wysoka jakość obrazu gwarantuje odwzorowanie 100% kolorów z palety sRGB w połączeniu z wysoką rozdzielczością ekranu (2160x1440).
*W ofercie dostępne są modele z ekranem dotykowym i standardowym.
Ekran dotykowy dostępny jest w wersji z procesorem Intel Core i7-8550U.
Wygodny partner w podróży
HUAWEI MateBook 13 urzeka nie tylko ekranem FullView, ale też swoim ultra-nowoczesnym designem. Prostym i eleganckim. Jednocześnie imponuje niezwykłą lekkością oraz solidnością. Wykonany z aluminium i diamentowo oszlifowany oferuje subtelnie zaokrąglone krawędzie. Niewielkie wymiary sprawiają, że laptop staje się wygodnym partnerem w podróży lub zdalnej pracy. Zamknięty ma mniej niż 15 mm wysokości*, a swoją powierzchnią niemal dorównuje kartce papieru A4.
*Grubość laptopa wynosi 14.9 mm.
Działaj kreatywnie i szybko
Usprawnij swoje codzienne życie i wesprzyj swoją kreatywność korzystając z ultra-szybkiego laptopa HUAWEI MateBook 13. Wyposażony w dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX150*, bezgłośny, szybki i odporny na wstrząsy dysk SSD o pojemności 512 GB*, a także pamięć operacyjną 8 GB RAM umożliwia szybką i płynną pracę, korzystanie z wielu aplikacji i rozwiązań chmurowych równocześnie, a także tworzenie projektów, które wymagają dużej mocy obliczeniowej.
*W ofercie dostępne są trzy konfiguracje. Pierwsza oferuje kartę NVIDIA® GeForce® MX150 oraz dysk SSD 512 GB,
druga - kartę NVIDIA® GeForce® MX150 oraz dysk SSD 256 GB, trzecia - zintegrowaną kartę graficzną oraz dysk SSD 256 GB.
Przełomowa moc
HUAWEI MateBook 13 oferuje niezwykłą moc i ponadprzeciętną prędkość. Dzięki temu nawet najbardziej złożone zadania możesz wykonywać szybciej niż dotychczas. Wyposażony w procesor Intel® Core™ i7-8565U* 8 generacji, działa do 40 proc. szybciej niż wcześniejsze modele. Tak, HUAWEI MateBook zmienia reguły gry na rynku laptopów.
*W ofercie dostępne są modele z Intel® Core™ i7-8565U lub procesorem Intel® Core™ i5-8250U.
Ciesz się długim działaniem
Niewielka waga oraz zapewniająca długi czas pracy bateria (42Wh) z funkcją szybkiego ładowania sprawiają, że HUAWEI MateBook 13 powinien sprostać potrzebom osób, które przez większość dnia pracują zdalnie. Na jednym ładowaniu pliki wideo mogą być odtwarzane przez 10 godzin*.
*Wynik oparty o wewnętrzne testy labolatoryjne HUAWEI. Rzeczywiste wartości mogą być inne np. ze względu na temperaturę.
Komfort i bezpieczeństwo pracy
HUAWEI MateBook 13 trzyma w ryzach temperaturę. Dzięki nowej konstrukcji podwójnych wentylatorów Shark Fin 2.0 ciepło, które jest wytwarzane podczas pracy laptopa rozprasza się o 25 proc. szybciej niż dotychczas*. Proces chłodzenia jest jednocześnie cichy i spokojny, co tylko dodatkowo podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy.
*Wynik oparty o wewnętrzne testy labolatoryjne HUAWEI.
500 zdjęć w minutę
Laptopy oraz urządzenia mobilne HUAWEI współtworzą spójny ekosystem. Łączącym ogniwem jest funkcja OneHoop, która przy wsparciu zblizeniowej technologii NFC umożliwia szybkie i bezprzewodowe przesyłanie treści: z laptopa na tablet lub smartfon i w odwrotnym kierunku. Nie trzeba do tego żadnego zewnętrznego oprogramowania. Wystarczy zbliżyć do siebie urządzenia. W przypadku HUAWEI MateBook 13 funkcja OneHoop umożliwia przesłanie nawet 500 zdjęć w minutę, a filmu zajmującego jeden gigabajt w 35 sekund*.
*Dotyczy urządzeń HUAWEI, które wspierają technologię NFC i działają na oprogramowaniu
EMUI 9 lub nowszym. Wartości uzyskano podczas przesyłania danych między smartfonem HUAWEI Mate 20
a laptopem HUAWEI MateBook 13. Wyniki mogą się różnić przy wykorzystaniu innych urządzeń.
Startujesz w kilka sekund
Dzięki wydajnemu procesorowi Intel® Core™, pojemnej pamięci RAM i bardzo dobrze zopytmalizowanemu systemowi BIOS, HUAWEI MateBook 13 jest gotowy do natychmiastowej pracy: z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych w ciągu 8 sekund od momentu włączenia, i 6.6 sekund od wyjścia z trybu uśpienia*.
*Wynik oparty o wewnętrzne testy labolatoryjne HUAWEI.
Przedłuż działanie w kwadrans
W zestawie z HUAWEI MateBook 13 znajdziesz ładowarkę o niewielkich wymiarach, ale o wielkiej sile działania. Umożliwia ona bardzo szybkie ładowanie laptopa. Jak szybkie? W 15 minut możesz wypełnić baterię energią, która zapewni nawet 2,5 godziny pracy*.
*Wynik oparty o wewnętrzne testy laboratoryjne HUAWEI. Rzeczywiste wartości mogą się różnić, np. ze względu na inną temperaturę otoczenia.
Poczuj dźwięk w trójwymiarowej przestrzeni
HUAWEI MateBook 13 został wyposażony w przełomową technologię Dolby Atmos®. Oferuje ona efekty dźwiękowe na poziomie, które doświadczamy w nowoczesnych kinach. Wydobywający się ze słuchawek dźwięk otacza i przenosi słuchacza w inną trójwymiarową przestrzeń*.
*Efekty, jakie zapewnia Dolby Atmos® najlepiej doświadczyć słuchając muzyki z wykorzystaniem słuchawek.
Bezpieczniejszy dla oczu
Ekran FullView w HUAWEI MateBook 13 przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania filtruje do 30 proc. męczącego oczy niebieskiego światła. Dodatkowo może automatycznie regulować nasycenie bielą oraz odcienie kolorów. Dzięki temu oczy mniej się męczą, a korzystanie z laptopa staje się jeszcze bardziej komfortowe.