mobile key-visual
  • CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

    • 1Kup lodówkę LG Side-by-Side z technologią Door-in-Door
    • 2Zarejestruj swój zakup na www.strefalg.pl/DID
    • 3Odbierz zwrot na konto

LG Door-in-Door – mniej otwierania, więcej świeżości.

Odbierz zwrot na konto przy zakupie lodówki LG Side-by-Side z technologią Door-in-Door.

Zyskaj łatwiejszy dostęp do ulubionych produktów i oszczędzaj energię unikając niepotrzebnych strat zimnego powietrza. A dzięki temu, że otwierasz całe skrzydło lodówki rzadziej, przechowywane produkty pozostają świeże na dłużej.


Sprawdź modele »

Produkty objęte promocją: GMJ844PZKV, GMX936SBHV, GSI960PZAZ, GSJ361DIDV, GSJ470DIDV, GSJ760WBXV, GSJ761MCUZ, GSJ761PZXV, GSJ961PZBZ, GSX961MTAZ, GSX961NSAZ, LSR100

Nowoczesna elektronika to nie wszystko. Liczy się to, czego dzięki niej możemy doświadczyć. LG Polska zapewnia sprzęt TV i urządzenia AGD oraz telefony komórkowe i komputery – elektronikę będącą źródłem prawdziwej przyjemności – aby brać z życia to, co najlepsze. W LG Polska projektujemy urządzenia, które są zarówno intuicyjne, jak i energooszczędne. Zapewniają większą wydajność przy niższych kosztach, a ich wpływ na środowisko naturalne jest ograniczony. Naszym celem jest produkcja elektroniki najnowocześniejszej technologicznie, która odpowiada Twojemu stylowi życia. W życiu warto być dobrze przygotowanym, aby zyskać więcej.