SAMSUNG GALAXY WATCH
R800NZSAXEO
999,00 zł
Wyraź siebie za pomocą Galaxy Watch.
Spersonalizuj tarczę zegarka, by idealnie pasowała do Twojego stylu życia.

Wyróżnij się w tłumie!
KUP TERAZ SPRAWDŹ INNE MODELE
SMARTBAND XIAOMI
MI BAND 4
159,00 zł
Jeszcze większy ekran z wyświetlaczem AMOLED oraz wytrzymała bateria umożliwiająca pracę zegarka nawet przez 20 dni od pełnego naładowania. Opaska przyda się każdemu miłośnikowi sportu, dzięki funkcjom trenera personalnego czy monitoringu snu.
KUP TERAZ SPRAWDŹ INNE MODELE
SMARTWATCH GARMIN
VIVOACTIVE 3, E.EU, White/Rose Gold
969,00 zł
Smartwatch GARMIN sprawdzi się w każdych warunkach. Niestraszny jest mu deszcz, a jego czytelny wyświetlacz pozwala na komfortowe użytkowanie nawet w pełnym słońcu. Dzięki funkcji szybkiej płatności możesz zostawić portfel w domu i płacić zbliżeniowo swoim zegarkiem.
KUP TERAZ SPRAWDŹ INNE MODELE
SMARTWATCH HUAWEI WATCH
WATCH GT2 LATONA B19S
899,00 zł
Wymienne tarcze pozwalają mu z łatwością dopasować się do każdego stylu, a jego harmonijne i minimalistyczne wzornictwo zachwyci każdego miłośnika designu. Dzięki połączeniu z telefonem oferuje jeszcze łatwiejsze wykonywanie połączeń i komunikowanie się w mediach społecznościowych.
KUP TERAZ SPRAWDŹ INNE MODELE
SAMRTWATCH GARETT
KIDS 4
319,00 zł
Posiada funkcje lokalizacji na mapie, funkcje telefonu komórkowego oraz szereg innych funkcji, dzięki którym mamy większą kontrolę nad swoimi pociechami. Garett Kids 4 posiada wodoszczelną obudowę IP67, kolorowy dotykowy wyświetlacz, wymienne paski, działa na aplikacji Garett Tracker.
KUP TERAZ SPRAWDŹ INNE MODELE