Kup szczoteczkę elektryczną ORAL-B
100 dni - satysfakcja albo zwrot pieniędzy

Szczegóły promocji

Kup produkt

kup produkt

objęty naszą promocją

Używaj go

używaj go

z satysfakcją

W przeciągu 100 dni zdecyduj

W przeciągu 100 dni zdecyduj

czy jesteś z niego zadowolony
i czy spełnia on Twoje oczekiwania

Jeżeli jednak postanowiłeś

Jeżeli jednak postanowiłaś/eś

zwrócić produkt wypełnij i wydrukuj formularz zwrotu

Prześlij produkt

prześlij produkt

wraz z podpisanym fomularzem na podany adres:
Avanti, ul. Reymonta 4a, 05-070 Sulejówek

W ciągu 30 dni

w ciągu 30 dni

od otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wykonamy zwrot pieniędzy na Twoje konto

Jakie produkty biorą udział w promocji?*

  • Szczoteczki akumulatorowe Oral-B (bez szczoteczek na baterie)

*Lista produktów objętych programem może ulec zmianie.
Czas trwania programu ograniczony. Aktualny regulamin dostępny tutaj.

Wybierz najlepszą szczoteczkę dla siebie

Oral-B SMART 6000 N

Szczoteczka Elektryczna

Elegancka rączka szczoteczki elektrycznej 6000N poprawia Twoje nawyki w szczotkowaniu zębów. Bezproblemowo łączy się z aplikacją Oral-B w telefonie i poprawia Twój sposób szczotkowania, podając informacje zwrotne w czasie rzeczywistym. Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, poprawiając stan dziąseł oraz sprawia, że Twój uśmiech zaczyna stawać się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych.

Kup teraz

Oral-B SMART 4000 N

Szczoteczka Elektryczna

Szczoteczka elektryczna 4000N bezproblemowo łączy się z aplikacją Oral-B w telefonie i podaje informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, poprawiając dzięki temu Twój sposób szczotkowania. Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, poprawiając stan dziąseł oraz sprawia, że Twój uśmiech zaczyna stawać się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych.

Kup teraz

Oral-B Pro 900 SENSI UltraThin

Szczoteczka Elektryczna

Dzięki profesjonalnemu timerowi szczoteczka elektryczna Pro 900 pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty – zgodnie z zaleceniami Twojego dentysty – oraz co 30 sekund sygnalizuje, że należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej. Gdy Ty tylko poruszasz szczoteczką, wyjątkowa, okrągła końcówka Oral-B zajmuje się całą resztą.

Kup teraz

Oral-B Pro 770 CrossAction

Szczoteczka Elektryczna

Szczoteczka do zębów Oral-B Pro 770 z profesjonalnym timerem to doskonały wybór dla osób, które chcą wymienić swoją szczoteczkę manualną na elektryczną. Dzięki profesjonalnemu timerowi szczoteczka elektryczna Pro 770 pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty – zgodnie z zaleceniami Twojego dentysty – oraz co 30 sekund sygnalizuje, że należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej.

Kup teraz

Oral-B Pro 690 CrossAction

Szczoteczka Elektryczna

Szczoteczka do zębów Oral-B Pro 690 z profesjonalnym timerem to doskonały wybór dla osób, które chcą wymienić swoją szczoteczkę manualną na elektryczną. Pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty – zgodnie z zaleceniami Twojego dentysty. Co 30 sekund sygnalizuje, że należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej.

Kup teraz

Oral-B Vitality 3DWhite

Szczoteczka Elektryczna

Dzięki wykonywaniu 7600 oscylacyjnych ruchów na minutę, szczoteczka Oral-B Vitality 3D White zapewnia doskonałe wybielanie, czyszczenie i usuwanie płytki nazębnej. Końcówka szczoteczki dostosowuje się do każdego zęba, usuwając płytkę nazębną i delikatnie usuwając przebarwienia.

Kup teraz

Oral-B Vitality CrossAction

Szczoteczka Elektryczna

Dzięki wykonywaniu 7600 oscylacyjnych ruchów na minutę szczoteczka Oral-B Vitality zapewnia doskonałe czyszczenie i usuwanie płytki nazębnej. Końcówka szczoteczki dostosowuje się do każdego zęba, usuwając płytkę nazębną oraz delikatnie usuwając przebawienia.

Kup teraz

Oral-B Vitality Kids

Szczoteczki Elektryczne

Szczoteczka do zębów Oral-B Stages Power z postaciami z filmu Disneya doskonale nadaje się do czyszczenia dziecięcych ząbków. Została wyposażona w niezwykle miękkie, dostosowane do dziecięcej buzi włókna i jest kompatybilna z aplikacją Disney Magic Timer od Oral-B.

Kup teraz

Dlaczego szczoteczka elektryczna?

usuwa do 100%

więcej płytki nazębnej*

Oral-B ottferuje różne końcówki szczoteczek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych.

*w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną

WYPRÓBUJ 6 IDEALNYCH

ROZWIĄZAŃ Z 1 SZCZOTECZKĄ

Oral-B oferuje różne końcówki szczoteczek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych.

lepsza* technologia

czyszcząca 3d

Zainspirowana przez profesjonalistów końcówka szczoteczki otacza każdy ząb, a dynamiczna technologia czyszcząca 3D dopasowuje się do zębów i obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnejw porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

*w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną

Marka nr 1

Zobacz co o szczoteczkach Oral-B piszą inni użytkownicy

5 gwiazdek

Szczoteczka spełnia w pełni moje oczekiwania. Bardzo dokładnie czyści zęby. Jestem zachwycony szczoteczką, dużo lepsze efekty jeśli chodzi o czyszczenie zębów w porównaniu do zwykłej szczoteczki.

Bilus20, 5/5

5 gwiazdek

Rewelacja! jestem bardzo zadowolona! Po pierwszym użyciu widać różnicę , dokładnie czyści zęby, zęby są bielsze , pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. Bardzo dobrze działa czujnik dzięki niemu wiem kiedy za mocno dociskam szczoteczka do dziąseł. Szczoteczka naprawdę godna polecenia po prostu super!

67bobo, 5/5

5 gwiazdek

Nie wiem jak mogłam myć zęby szczoteczką manualną .Już nigdy nie wrócę to zwykłej szczoteczki bo teraz wiem że moje zęby są czyste i dobrze dbam o nie . Na moich zębach nie ma już kamienia , przebarwień i osadu.

Izabela 1, 5/5

Najczęściej zadawane pytania

Jak technologia szczoteczek elektrycznych Oral-B wypada na tle zwykłych szczoteczek manualnych?
Dlaczego czujnik siły nacisku jest taki ważny?
Jakie znaczenie ma inteligentna technologia bluetooth?
Jakie są i czym się różnią od siebie tryby pracy szczoteczki?