Zadbaj o zdrową dietę na wiosnę, a Twój organizm odwdzięczy się lepszym samopoczuciem.
Zgrabną sylwetkę na wakacje otrzymasz gratis!

Blender jako urządzenie miksujące i rozdrabniające jest bardzo przydatny w każdej kuchni. Pozwala przygotować zdrowe zupy – krem, koktajle owocowe i warzywne, rozdrobnić orzechy, czy twaróg. Do wyboru są blendery sportowe, ręczne i kielichowe.

blendery

sprawdź więcej

Wyciskarka wolnoobrotowa pozwoli przygotować w pełni wartościowy sok w domowych warunkach. Wyciska sok bogaty w składniki mineralne i witaminy za sprawą technologii wolnoobrotowego wyciskania na zimno. Doskonale radzą sobie nawet z truskawkami, czy ziołami.

wyciskarki

sprawdź więcej

Sokowirówka jest najszybszą metodą wyciskania soku. Silnik o dużej mocy pozwala wyciskać dużą ilość owoców i warzyw w krótkim czasie. Charakteryzuje się dużymi otworami na wsadowymi oraz niższą ceną.

sokowirówki

sprawdź więcej

Gotowanie na parze to szybki i prosty sposób na przygotowanie zdrowych potraw. Pozwala zachować daniom większą ilość wartości odżywczych i zmniejszyć kaloryczność potraw. Natomiast frytownica beztłuszczowa zamiast oleju wykorzystuje do zrobienia frytek gorące powietrze, dzięki czemu można je jeść bez wyrzutów.

parowary
i frytownice
niskotłuszczowe

sprawdź więcej

Zaletą grilla elektrycznego jest fakt, że grillowanie odbywa się bez ognia i dymu, a z urządzenia można korzystać cały rok, bez względu na pogodę. Grillowanie takie ma charakter beztłuszczowy i idealnie sprawdzi się u osób dbających o linię.

grille elektryczne

sprawdź więcej

Chcesz kontrolować swoją wagę lub marzy Ci się urządzenie, które waży oraz mierzy poziom wody w organizmie i grubość tkanki tłuszczowej? Waga osobowa jeszcze lepiej pomoże Ci w dążeniu do idealnej sylwetki.

wagi osobowe

sprawdź więcej