Doskonałość barw to...
QLED TV
Obraz jutra

Wyjątkowa oferta
Elite Smart Pack

Elite Smart Pack to oferta, którą przygotowaliśmy dla wszystkich właścicieli Samsung QLED TV. W prezencie otrzymasz dostęp do takich aplikacji jak: ELEVEN SPORTS, HBO GO, FilmBox Live, VOD.pl czy player.pl.

Dziewczyny © 2017 Home Box Office, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | Wielkie kłamstewka © 2017 Home Box Office, Inc. | Star Trek: W nieznane  © 2017 Paramount Pictures. STAR TREK and related marks

Q Picture

Doskonałość barw

Doświadcz bogactwa ponad miliarda odcieni naturalnych barw, dzięki technologii Quantum Dot*. Ciesz się obrazem o intensywnych kolorach i idealnym kontraście. Odkryj wszelkie odcienie bieli oraz detale widoczne nawet w bardzo ciemnych scenach. QLED TV zapewnia wyrazisty obraz i realistyczne odwzorowanie kolorów niezależnie od jasności pomieszczenia.

* 10 bitowy panel Samsung QLED TV zapewnia 1 miliard kolorów

Q Color

Zamień światło w paletę barw

W nowym telewizorze QLED zastosowano udoskonaloną technologię Quantum Dot, która zarządza podświetleniem telewizora tak, by zapewnić najwyższą jakość obrazu i umożliwić wyświetlanie ponad miliarda kolorów. Bogata paleta czerwieni, zieleni i błękitu czysto i stabilne odwzorowuje realne kolory. Jedno spojrzenie i nie chcesz już nic innego.

QLED TV QLED TV
Inne TV INNE TV
Samsung QLED Kontrast Noc

Q Contrast

Idealny kontrast w dzień i w nocy

Ciesz się głęboką czernią i doskonałą bielą obrazu. Algorytm optymalizujący jasność pozwoli dostrzec każdy szczegół oraz precyzyjne odwzorowanie kolorów. Fenomenalna głębia barw i uszlachetniony kontrast dopracowane zostały w funkcjonalności Precision Black, a specjalna powłoka ekranu Ultra Black zminimalizuje odbicie światła zapewniając jeszcze głębszą czerń.

Q HDR 1500

Precyzyjne odwzorowanie detali obrazu

Samsung QLED TV z technologią HDR 1500* zapewnia obraz o zachwycającym poziomie kontrastu, intensywności barw i większej głębi. Pozwala dostrzec detale nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych fragmentach obrazu.

0 nitów
1500 nitów
Samsung QLED Kot
Samsung QLED Pies

* Szczytowa jasność wynosi 1500 nitów i może się różnić w zależności od modelu i rozmiaru telewizora.

Q Smart

Doskonale intuicyjny

Samsung Q Smart

Smart Control

Jeden pilot do większości urządzeń

Smart Control to dedykowany pilot pozwalający zarządzać większością dostępnych urządzeń: od dekodera, przez odtwarzacz Blu-ray, aż po konsolę do gier.

Samsung Smart Control

Smart Hub

Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali

Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Zwiększ dostępne zasoby i oglądaj bez limitu to co lubisz. Dzięki Smart Hub Twój nowy QLED TV to coś więcej niż wysokiej klasy telewizor. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z tym co Cię najbardziej interesuje. Dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych nigdy nie był tak intuicyjny.

Smart Elite Pack

Wyjątkowa oferta dla posiadaczy telewizorów Samsung QLED TV

Kupując Samsung QLED TV, dostajesz nie tylko najwyższą jakość obrazu, ale też ekskluzywny pakiet z wielomiesięcznym dostępem do najlepszych aplikacji Smart TV. Na start odbierz dwa vouchery i ciesz się serialowymi hitami z HBO GO (przez 3 miesiące) oraz oglądaj LaLiga Santander w ELEVEN SPORTS (przez 6 miesięcy). Następnie, co 3 miesiące, korzystaj z voucherów kolejno do: Filmbox Live (przez 6 miesięcy ), vod.pl (przez 6 miesięcy) oraz player.pl (przez 6 miesięcy).*

Samsung Q Smart Elite Pack

Co musisz zrobić?

Krok 1

Wejdź na stronę
elitesmartpack.samsung.pl
i zarejestruj swój nowy QLED TV.

zarejestruj swój nowy QLED TV
Krok 2

Otrzymaj kod mailem
i aktywuj go zgodnie
z instrukcją na stronie.

Otrzymaj kod mailem
Krok 3

Ciesz się dostępem
do HBO GO (3 miesiące)
i ELEVEN SPORTS (6 miesiące)

dostęp do HBO GO i ELEVEN SPORTS
Krok 4

Co trzy miesiące aktywuj dostęp
do kolejnych aplikacji (wszystkie
dostępne przez 6 miesięcy)

* Oferta obowiązuje od 3.04.2017

Q Style

Zaskakujące i minimalistyczne wzornictwo

Ponadczasowy Design 360˚

Doskonałość formy

Nowoczesne wykończenie i bezramkowa, metalowa* obudowa QLED TV z pewnością wpiszą się w Twoją wizję przestrzeni. Dzięki oryginalnym stojakom, QLED TV prezentuje się jak nowoczesna rzeźba lub obraz na sztaludze.

* Tylko w modelu Q9F i Q8C

Niewidoczne Połączenie

Niezauważalny kabel optyczny

Zapomnij o plątaninie kabli wystających z telewizora. Optyczny przewód pozwala w łatwy sposób podłączyć telewizor QLED do urządzeń zewnętrznych. To wszystko dzięki rozwiązaniu One Connect, do którego możesz podłączyć urządzenia i uwolnić przestrzeń wokół telewizora od kabli.

Wieszak naścienny NO GAP

Łatwy i szybki montaż

Wieszak* "No Gap" umożliwia zminimalizowanie przestrzeni pomiędzy telewizorem i ścianą. Dodatkowo montując QLED TV nie trzeba poziomować uchwytów, a jedynie wyregulować ekran podwieszony do delikatnej ramy, tak by przypominał obraz zawieszony na ścianie.

* Wieszak sprzedawany jest osobno

Galeria zdjęć