Odkurzacze pionowe

Bezprzewodowe odkurzacze są wyposażone w napęd więc nie ma konieczności ciągnięcia sprzętu za sobą. Lekka konstrukcja ułatwia sprzątanie i przenoszenie. Wydajne baterie litowe, zapewniają szybkie ładowanie oraz długotrwałą pracę. Odkurzacze pionowe umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a niektóre modele zwierają w sobie odkurzacz ręczny lub funkcję mopowania.
sprawdź OFERTĘ ODKURZACZY PIONOWYCH
Odkurzacz bezprzewodowy
Philips PowerPro Aqua 3w1 myjący

979,00 zł
sprawdź
Odkurzacz
IROBOT Roomba 891

2 399,00 zł
sprawdź
Odkurzacze automatyczne

Odkurzacz automatyczny to najbardziej innowacyjne urządzenie, które skutecznie wyręcza od sprzątania. Znakomite do odkurzania zarówno powierzchni płaskich jak i dywanów. Niektóre modele posiadają system mapowania otoczenia, który skutecznie pozwala omijać przeszkody. Roboty w momencie wyczerpania baterii znajdują stację dokującą, aby naładować akumulator i kontynuować sprzątanie.
SPRAWDŹ OFERTĘ odkurzaczy automatycznych
Odkurzacze klasyczne

Tradycyjny odkurzacz zasilany przewodowo, wewnątrz którego znajduje się worek na kurz i inne zanieczyszczenia. Dobrze radzą sobie z odkurzaniem dywanów, wykładzin oraz dużych powierzchni. Polecany dla rodzin, mieszkańców domów wielopiętrowych oraz posiadaczy czworonogów.
sprawdź OFERTĘ ODKURZACZY KLASYCZNYCH
Odkurzacz
ELECTROLUX FAMA EUS8ANIMAL

899,00 zł
sprawdź
Generator pary
PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9660/30

1 548,00 zł
sprawdź
Generatory pary

Żelazka ze stacją pary idealnie sprawdzą się dla osób które prasują dużo i często. Od tradycyjnych żelazek różnią się tym, że para wyrzucana jest ze znacznie większym ciśnieniem, dzięki czemu prasowanie nawet najgrubszych tkanin nie sprawia problemów. Zaletą generatorów pary jest duża oszczędność czasu i możliwość prasowania w dowolnej płaszczyźnie
SPRAWDŹ OFERTĘ Generatorów pary
Żelazka

Jest to jedno z najczęściej kupowanych urządzeń do domu. Dobre żelazko powinno służyć przez lata, a poszczególne modele różnią się funkcjami. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na moc, możliwość regulacji temperatury, rodzaj stopy żelazka i ilość wytworzonej pary.
SPRAWDŹ OFERTĘ ŻELAZEK
Żelazko
PHILIPS OPTIMAL TEMP GC3920/20

319,00 zł
sprawdź
Parownica do ubrań
PHILIPS GC360/30

259,00 zł
sprawdź
Parownice

Prasowanie nie należy do lubianych czynności. Wyjęcie żelazka i deski do prasowania zajmuje dużo czasu. Parownica do ubrań jest to nowoczesny sprzęt. Wygładzi i odświeży tkaniny w szybki i łatwy sposób za pomocą strumienia gorącej pary. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, idealnie sprawdzi się w podróży.
SPRAWDŹ OFERTĘ PAROWNIC
Akcesoria do sprzątania

zobacz wszystkie
Akcesoria do prasowania

zobacz wszystkie