Nie ustają spekulacje dotyczące najnowszej wersji Huawei z serii P. Kiedy będzie mieć miejsce jego premiera? Ile wersji flagowca możemy spodziewać się w tym roku? Czym tym razem prawdopodobnie zaskoczy nas Huawei? Sprawdź!

  

Huawei P30  

Wyścig z samym sobą

O tym, że poprzeczka, jaką postawił sobie w tym roku Huawei, jest bardzo wysoko, mówi się już od dawna. Nie bez powodu przecież ich ubiegłoroczny flagowiec – P20 Pro – zajmuje czołowe miejsca w prestiżowych rankingach, m.in. DxOMark oraz Antutu, czyli najpopularniejszej na świecie porównywarki smartfonów.

  

 „P jak piękna fotografia” to hasło zapowiadające nową serię P30. Czy możemy się zatem spodziewać najbardziej zaawansowanego aparatu w historii smartfonów? Tego nie wiemy, ponieważ producent pilnie strzeże szczegółów dotyczących specyfikacji nowej serii .

  

Teaser promujący flagowca obiecuje nam jednak wiele:

  

    

Chcesz wiedzieć więcej? Wpisz na Twitterze hashtag #PjakPieknaFotografia, #P30Series oraz #Huawei i bądź na bieżąco ze wszystkimi wpisami Huawei dotyczącymi premiery ich najnowszego flagowca.

    

Huawei P30 – kiedy premiera?

Premiera serii P30 odbędzie się 26 marca w Paryżu, czyli już za nieco ponad 2 tygodnie. Będzie ją można obejrzeć na naszym kanale w serwisie Facebook. Zapraszamy!

  

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Dodane: 2019-03-12