Facebook Neonet

NEONET właśnie uruchomił swój oficjalny profil na Facebooku. Można go znaleźć pod adresem fb.com/Neonetpl lub po prostu wpisując NEONET w wyszukiwarce portalu. Choć profil został utworzony niedawno, już teraz gromadzi blisko 10 tysięcy fanów.

 

Do tej pory na Facebooku funkcjonowały jedynie pojedyncze profile lokalnych salonów sprzedaży, teraz firma skupiła swoje działania w mediach społecznościowych w jednym miejscu. Nowy profil to zupełnie nowy design i sposób komunikacji z klientami.

 

- Media społecznościowe to świetny kanał do prowadzenia dialogu z klientami. Uzyskujemy od nich masę opinii, organizujemy konkursy z nagrodami, informujemy o bieżących promocjach i wydarzeniach związanych z działalnością spółki mówi Dominika Granos, specjalista ds. mediów społecznościowych w NEONET. – Klienci to doceniają, profil funkcjonuje od niespełna miesiąca, a już polubiło nas blisko 10 tysięcy fanów! - dodaje.

 

Na portalu wciąż można trafić na fałszywe konta NEONET podające błędne i nieprawdziwe informacje. Te profile działają bez wiedzy i zgody spółki NEONET. Jedyny, oficjalny profil firmy znajduje się pod adresem:
https://www.facebook.com/Neonetpl/

Dodane: 2017-03-22