Wszędzie
Wszędzie
TV i Audio
Duże AGD
Małe AGD
Zdrowie i uroda
Smartfony i zegarki
Laptopy i Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
Cześć,
zaloguj się
TV i Audio
Polecany produkt
Duże AGD
Polecany produkt
Małe AGD
Polecany produkt
Zdrowie i uroda
Polecany produkt
Smartfony i zegarki
Polecany produkt
Laptopy i Komputery
Polecany produkt
Gaming
Polecany produkt
Sport
Polecany produkt
LEGO
Polecany produkt
Dom i ogród
Polecany produkt
Nowości
Promocje
Outlet
Darmowa dostawa
Raty 0%
Wniesiemy i zamontujemy
Blisko 150 sklepów
Pomoc i kontakt
Neonet
Małe AGD
TV i Audio
Duże AGD
Zdrowie i uroda
Smartfony i zegarki
Laptopy i Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
Kawa i ekspresy
Sprzątanie
Gotowanie i pieczenie
Przygotowanie żywności
Przygotowanie napojów
Naczynia i akcesoria kuchenne
Prasowanie i pielęgnacja ubrań
Oczyszczacze, nawilżacze i klimatyzacja
Ogrzewanie
Do kuchni
Stylizacja włosów
Depilacja i golenie
Szczoteczki elektryczne
Uroda
Zdrowie
Do domu
Dezynfekcja
Kawa i ekspresy
(1158
wyników
)
Małe AGD
(7178)
Kawa i ekspresy
(1158)
Ekspresy do kawy
(936)
Młynki do kawy
(20)
Kawiarki tradycyjne i zaparzacze
(18)
Spieniacze do mleka
(17)
Kawa i herbata
(72)
Akcesoria do ekspresów
(95)
Filtry
Wyczyść wszystkie
Pokaż wszystkie filtry
Promocja
Zaznacz wszystkie
Wracamy do domu
(23)
3 kawy za 99 groszy
(35)
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
(18)
Znajdź idealny ekspres
(30)
Raty
Raty 0%
(638)
Producent
Zaznacz wszystkie
DeLonghi
(162)
Krups
(100)
Bosch
(68)
Jura
(68)
Saeco
(62)
Więcej
(80)
Cena
od
zł
do
zł
Najszybsza dostawa
Na jutro
(261)
Dostępność w sklepach
Zaznacz wszystkie
Wpisz lub wybierz sklep
Odbiór nawet do godziny
Dostępność
Ukryj chwilowo niedostępne
Status
Zaznacz wszystkie
Wyprzedaż
(123)
Promocja
(6)
Nowość
(2)
Typ urządzenia
Zaznacz wszystkie
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
(207)
Ekspres ciśnieniowy kolbowy
(81)
Ekspres przelewowy
(80)
Ekspres kapsułkowy
(23)
Kawiarka
(8)
Więcej
(4)
Moc
80
W
2900
W
Rodzaj kawy
Zaznacz wszystkie
Mielona
(335)
Ziarnista
(216)
Saszetki ESE
(44)
Kapsułki
(28)
Funkcje
Zaznacz wszystkie
Automatyczne włączanie/wyłączanie
(3)
Podtrzymanie temperatury
(2)
Funkcja szybkiego czyszczenia karafki na mleko
(5)
Funkcja podgrzewania
(2)
Tryb czuwania (funkcja stand-by)
(22)
Więcej
(78)
Pojemność zbiornika na wodę
0.06
l
3
l
Ciśnienie
Zaznacz wszystkie
5 bar
(4)
4 bary
(1)
15 bar
(238)
18 bar
(7)
19 bar
(37)
Więcej
(4)
Sterowanie
Zaznacz wszystkie
Elektroniczne
(157)
Elektroniczne (wyświetlacz cyfrowy)
(130)
Mechaniczne
(129)
Pokaż wszystkie filtry
Neonet
Małe AGD
TV i Audio
Duże AGD
Zdrowie i uroda
Smartfony i zegarki
Laptopy i Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
Kawa i ekspresy
Sprzątanie
Gotowanie i pieczenie
Przygotowanie żywności
Przygotowanie napojów
Naczynia i akcesoria kuchenne
Prasowanie i pielęgnacja ubrań
Oczyszczacze, nawilżacze i klimatyzacja
Ogrzewanie
Do kuchni
Stylizacja włosów
Depilacja i golenie
Szczoteczki elektryczne
Uroda
Zdrowie
Do domu
Dezynfekcja
Sortowanie
z 39
Kategorie i filtry
Sortowanie
Od najtrafniejszych
Porównaj
MONIN VANILLA - syrop waniliowy 0,25l
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Typ:
Syrop
Profil smakowy:
Wanilia
Pojemność:
250 ml
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 29,99 zł
29
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
MONIN CARAMEL - syrop karmelowy 0,25l
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Typ:
Syrop
Profil smakowy:
Karmel
Pojemność:
250 ml
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 29,99 zł
29
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
JOCCA Kawiarka elektryczna 5449R
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 179,00 zł
179
00
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
JOCCA Kawiarka 2768
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ:
Kawiarka
Zawartość zestawu:
Kubek termiczny 420 ml
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 129,00 zł
129
00
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
JOCCA Kawiarka elektryczna 5449N
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 179,00 zł
179
00
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
JOCCA Kawiarka elektryczna 6 filiżanek 2482
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ:
Kawiarka elektryczna
Zawartość zestawu:
Podstawka, Kawiarka
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 189,00 zł
189
00
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
JOCCA Kawiarka elektryczna 6 filiżanek 2188N
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ:
Kawiarka
Zawartość zestawu:
Kawiarka
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 189,00 zł
189
00
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
SIEMENS EQ.6 plus s500 TE655203RW
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Biała kawa, Gorąca woda, Gorące mleko, Espresso, Americano, Cappuccino, Latte macchiato, Espresso macchiato, Flat white, Spienione mleko, Cortado
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 3 299,00 zł
3 299
00
zł
329,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
MONIN CARAMEL SUGAR FREE - syrop bezcukrowy karmelowy 0,25l
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Typ:
Syrop
Pojemność:
250 ml
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 29,99 zł
29
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Spieniacz do mleka Saeco HD7019/10
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Cena: 249,00 zł
249
00
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Kresten Odkamieniacz w płynie do ekspresów 500ml
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Typ:
Odkamieniacz
Funkcje:
Czyszczenie urządzeń, Usuwanie kamienia
Przeznaczenie:
Ekspres do kawy
Dodatkowe informacje:
Bezzapachowe
Cena: 29,99 zł
29
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Altom Kawiarka aluminiowa 300 ml na 6 filiżanek czarny (indukcja)
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Typ:
Kawiarka
Zawartość zestawu:
Kawiarka
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 61,90 zł
61
90
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Lykkele Gusto
Wracamy do domu
Wracamy do domu
+1
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy kolbowy
Moc:
1050 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, 2 x Kawa
Rodzaj kawy:
Mielona
Cena: 149,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,00 zł
149
00
zł
Z kodem
DODOMU7
Cena bez kodu: 299,00 zł
Najniższa cena: 249,00 zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Nivona Ekspres automatyczny CafeRomatica 790
Najwcześniej u Ciebie:
we wtorek
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1455 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Gorąca woda, Espresso, Cappuccino, Latte macchiato, Espresso lungo, Caffè crema, Spienione mleko
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 2 699,00 zł
2 699
00
zł
269,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
we wtorek
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Jura J10 twin Diamond Onyx (EA)
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Gorące mleko, Espresso, Americano, Cappuccino, Latte macchiato, Espresso macchiato, Flat white, Spienione mleko, Cold Brew Espresso, Cortado, Cold Brew Espresso macchiato, Cold Brew Cappuccino, Cold Brew Flat white, Cold Brew Latte macchiato, Woda na zieloną herbatę, Espresso doppio, 2 × Espresso, Sweet Espresso macchiato, Lungo, Sweet Cortado, Sweet Cappuccino, Sweet Latte macchiato, Sweet Latte, 2 x Kawa, Sweet Flat White, Light Brew espresso, Light Brew Espresso macchiato, Light Brew cappuccino, Cold Brew Czarna kawa, Light Brew Czarna kawa, Cold Brew Americano, Cold Brew Lungo, Cold Brew Cortado, Light Brew Cortado, Latte, Cold Brew Latte, Light Brew Café au lait, Light Brew flat white, Light Brew Latte macchiato, Cold Brew Sweet Latte, Light Brew Sweet Latte, Sweet Pianka mleczna, Sweet Gorące mleko
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 9 499,00 zł
9 499
00
zł
522,44 zł x 20 rat
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Jura ENA 5 Night Inox
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Espresso, Cold Brew Espresso, Light Brew
Rodzaj kawy:
Ziarnista
Cena: 4 499,00 zł
4 499
00
zł
247,44 zł x 20 rat
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Nivona Ekspres do kawy CUBE 4102 kremowa biel
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1455 W
Rodzaj kawy:
Ziarnista
Sterowanie:
Elektroniczne
Cena: 1 859,00 zł
1 859
00
zł
185,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Jura E4 Piano White (EA)
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Espresso, 2 × Espresso, 2 x Kawa
Sterowanie:
Elektroniczne
Cena: 3 799,00 zł
3 799
00
zł
379,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Siemens Ekspres automatyczny EQ.900 TQ903R03
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Biała kawa, Cappuccino, Latte macchiato, Flat white
Rodzaj kawy:
Ziarnista
Cena: 7 299,00 zł
7 299
00
zł
401,44 zł x 20 rat
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Siemens Ekspres automatyczny EQ.300 TI351509DE
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1300 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Espresso, Cappuccino, Latte macchiato, Caffè crema, Spienione mleko
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 1 598,99 zł
1 598
99
zł
159,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
JURA 3-FAZOWE Tabletki czyszczące 25 szt.
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Darmowa dostawa
Typ:
Tabletki czyszczące
Ilość w opakowaniu:
25 szt.
Kompatybilność:
Ekspresy do kawy
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 178,99 zł
178
99
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Illy Kawa Decafeine mielona 250g
3 kawy za 99 groszy
3 kawy za 99 groszy
+1
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Cena jednostkowa:
143,96 zł / 1 kg
Typ:
Kawa bezkofeinowa, Kawa mielona
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Średni
Cena: 35,99 zł
35
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Illy Kawa Classico mielona 250g
3 kawy za 99 groszy
3 kawy za 99 groszy
+1
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Cena jednostkowa:
143,96 zł / 1 kg
Typ:
Kawa mielona
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Ciemny
Cena: 35,99 zł
35
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Dallmayr KAWA MIELONA CLASSIC HVP 500G
3 kawy za 99 groszy
3 kawy za 99 groszy
+1
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Cena jednostkowa:
79,98 zł / 1 kg
Typ:
Kawa mielona
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Średni
Cena: 39,99 zł
39
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Dallmayr KAWA MIELONA PRODOMO HVP 500G
3 kawy za 99 groszy
3 kawy za 99 groszy
+1
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Cena jednostkowa:
79,98 zł / 1 kg
Typ:
Kawa mielona
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Średni
Cena: 39,99 zł
39
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Dallmayr KAWA ZIARNISTA CREMA DORO 1000G
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Cena jednostkowa:
76,88 zł / 1 kg
Typ:
Kawa ziarnista
Skład:
Arabica, Robusta
Stopień palenia:
Jasny
Cena: 76,88 zł
76
88
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Dallmayr KAWA ZIARNISTA CREMA SELEKTION DES JAHRES 1000G
Najwcześniej u Ciebie:
we wtorek
Cena jednostkowa:
79,99 zł / 1 kg
Typ:
Kawa ziarnista
Skład:
Arabica, Robusta
Stopień palenia:
Ciemny
Cena: 79,99 zł
79
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
we wtorek
Dodaj do koszyka
Porównaj
Illy Kawa Decafeine ziarnista 250g
Wracamy do domu
3 kawy za 99 groszy
Wracamy do domu
3 kawy za 99 groszy
+2
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Cena jednostkowa:
141,56 zł / 1 kg
Typ:
Kawa bezkofeinowa
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Ciemny
Cena: 29,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,39 zł
29
99
zł
Z kodem
DODOMU10
Cena bez kodu: 35,39 zł
Najniższa cena: 32,39 zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Illy Kawa Intenso mielona 250g
Wracamy do domu
3 kawy za 99 groszy
Wracamy do domu
3 kawy za 99 groszy
+2
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Typ:
Kawa mielona
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Ciemny
Profil smakowy:
Czekolada, Karmel
Cena: 29,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,39 zł
29
99
zł
Z kodem
DODOMU10
Cena bez kodu: 32,39 zł
Najniższa cena: 32,39 zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Porównaj
Dallmayr KAWA ROZPUSZCZALNA GOLD 200G
3 kawy za 99 groszy
3 kawy za 99 groszy
+1
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Typ:
Kawa rozpuszczalna
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Średni
Waga:
200 g
Cena: 28,79 zł
28
79
zł
Najwcześniej u Ciebie:
jutro
Dodaj do koszyka
Sortowanie
91-120 z 1158
1
nr
3
4
5
nr
39
Następna
z 39