Wszędzie
Wszędzie
TV i Audio
Duże AGD
Małe AGD
Zdrowie i uroda
Smartfony i zegarki
Laptopy i Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
Cześć,
zaloguj się
TV i Audio
Polecany produkt
Duże AGD
Polecany produkt
Małe AGD
Polecany produkt
Zdrowie i uroda
Polecany produkt
Smartfony i zegarki
Polecany produkt
Laptopy i Komputery
Polecany produkt
Gaming
Polecany produkt
Sport
Polecany produkt
LEGO
Polecany produkt
Dom i ogród
Polecany produkt
Nowości
Promocje
Outlet
Darmowa dostawa
Raty 0%
Wniesiemy i zamontujemy
Blisko 150 sklepów
Pomoc i kontakt
Neonet
Małe AGD
TV i Audio
Duże AGD
Zdrowie i uroda
Smartfony i zegarki
Laptopy i Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
Kawa i ekspresy
Sprzątanie
Gotowanie i pieczenie
Przygotowanie żywności
Przygotowanie napojów
Naczynia i akcesoria kuchenne
Prasowanie i pielęgnacja ubrań
Oczyszczacze, nawilżacze i klimatyzacja
Ogrzewanie
Do kuchni
Stylizacja włosów
Depilacja i golenie
Szczoteczki elektryczne
Zdrowie
Do domu
Dezynfekcja
Kawa i ekspresy
(1158
wyników
)
Małe AGD
(6367)
Kawa i ekspresy
(1158)
Ekspresy do kawy
(936)
Młynki do kawy
(20)
Kawiarki tradycyjne i zaparzacze
(18)
Spieniacze do mleka
(17)
Kawa i herbata
(72)
Akcesoria do ekspresów
(95)
Filtry
Wyczyść wszystkie
Pokaż wszystkie filtry
Promocja
Zaznacz wszystkie
Wracamy do domu
(23)
3 kawy za 99 groszy
(35)
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
(18)
Znajdź idealny ekspres
(30)
Raty
Raty 0%
(638)
Producent
Zaznacz wszystkie
DeLonghi
(162)
Krups
(100)
Bosch
(68)
Jura
(68)
Saeco
(62)
Więcej
(80)
Cena
od
zł
do
zł
Najszybsza dostawa
Na pojutrze
(261)
Dostępność w sklepach
Zaznacz wszystkie
Wpisz lub wybierz sklep
Odbiór nawet do godziny
Dostępność
Ukryj chwilowo niedostępne
Status
Zaznacz wszystkie
Wyprzedaż
(124)
Promocja
(6)
Nowość
(2)
Typ urządzenia
Zaznacz wszystkie
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
(207)
Ekspres ciśnieniowy kolbowy
(81)
Ekspres przelewowy
(80)
Ekspres kapsułkowy
(23)
Kawiarka
(8)
Więcej
(4)
Moc
80
W
2900
W
Rodzaj kawy
Zaznacz wszystkie
Mielona
(335)
Ziarnista
(216)
Saszetki ESE
(44)
Kapsułki
(28)
Funkcje
Zaznacz wszystkie
Automatyczne włączanie/wyłączanie
(3)
Podtrzymanie temperatury
(2)
Funkcja szybkiego czyszczenia karafki na mleko
(5)
Funkcja podgrzewania
(2)
Tryb czuwania (funkcja stand-by)
(22)
Więcej
(78)
Pojemność zbiornika na wodę
0.06
l
3
l
Ciśnienie
Zaznacz wszystkie
5 bar
(4)
4 bary
(1)
15 bar
(238)
18 bar
(7)
19 bar
(37)
Więcej
(4)
Sterowanie
Zaznacz wszystkie
Elektroniczne
(157)
Elektroniczne (wyświetlacz cyfrowy)
(130)
Mechaniczne
(129)
Pokaż wszystkie filtry
Neonet
Małe AGD
TV i Audio
Duże AGD
Zdrowie i uroda
Smartfony i zegarki
Laptopy i Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
Kawa i ekspresy
Sprzątanie
Gotowanie i pieczenie
Przygotowanie żywności
Przygotowanie napojów
Naczynia i akcesoria kuchenne
Prasowanie i pielęgnacja ubrań
Oczyszczacze, nawilżacze i klimatyzacja
Ogrzewanie
Do kuchni
Stylizacja włosów
Depilacja i golenie
Szczoteczki elektryczne
Zdrowie
Do domu
Dezynfekcja
Sortowanie
z 39
Kategorie i filtry
Sortowanie
Od najtrafniejszych
Porównaj
JURA TABLETKI ODKAMIENIAJĄCE
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Tabletki do odkamieniania
Ilość w opakowaniu:
3 szt.
Kompatybilność:
Ekspresy Jura
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 64,90 zł
64
90
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
LAVAZZA Espresso Classico do Nespresso 10 szt.
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Kawa mielona
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Ciemny
Profil smakowy:
Prażone zboża, Herbatnik
Cena: 16,99 zł
16
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
LAVAZZA Espresso Lungo do Nespresso 10 szt.
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Cena jednostkowa:
1,70 zł / szt.
Typ:
Kawa mielona
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Jasny
Cena: 16,99 zł
16
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
LAVAZZA Espresso Ristretto do Nespresso 10 szt.
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Kawa mielona
Skład:
Arabica / Robusta
Stopień palenia:
Ciemny
Profil smakowy:
Czekolada, Karmel
Cena: 16,99 zł
16
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
LAVAZZA ORO do Nespresso 10 szt.
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Cena: 16,99 zł
16
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
SCANPART Filtr Saeco Aqua Clean do ekspresów ciśnieniowych Scanpart
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Filtr wody
Ilość w opakowaniu:
1 szt.
Kompatybilność:
Ekspresy Philips, Ekspresy Saeco
Zasilanie:
Sieciowe
Cena: 69,99 zł
69
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
MELITTA Perfect Clean Tabs Tabletki czyszczące do ekspresów automatycznych 4 szt.
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Tabletki czyszczące
Ilość w opakowaniu:
4 szt.
Kompatybilność:
Ekspresy do kawy, Uniwersalne
Zasilanie:
Nie dotyczy
Cena: 29,99 zł
29
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
MELITTA AntiCalc BIO Liquid Odkamieniacz w płynie 250 ml
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Odkamieniacz
Pojemność:
250 ml
Kompatybilność:
Automaty kawowe, Ekspresy przelewowe, Uniwersalne
Cena: 39,99 zł
39
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
MELITTA Pro Aqua Filtr wody do ekspresów automatycznych 1 szt.
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Filtr wody
Ilość w opakowaniu:
1 szt.
Kompatybilność:
Ekspresy do kawy
Zasilanie:
Nie dotyczy
Cena: 79,99 zł
79
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
JURA KAWA ZIARNISTA 250 G MALABAR MOONSONED INDIE
Cena jednostkowa:
159,60 zł / 1 kg
Typ:
Kawa ziarnista
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Średni
Cena: 39,90 zł
39
90
zł
Dodaj do koszyka
Porównaj
JURA KAWA ZIARNISTA CAFE 250 G CREMA
Cena jednostkowa:
159,60 zł / 1 kg
Typ:
Kawa ziarnista
Skład:
100% Arabika
Stopień palenia:
Średni
Cena: 39,90 zł
39
90
zł
Dodaj do koszyka
Porównaj
LAVAZZA QUALITA ROSSA Z 1kg
3 kawy za 99 groszy
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
3 kawy za 99 groszy
Wygraj podróż na wybrzeże Amalfi
+2
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Typ:
Kawa ziarnista
Skład:
Arabica / Robusta
Stopień palenia:
Średni
Profil smakowy:
Czekolada
Cena: 96,99 zł
96
99
zł
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Wacaco Ekspres przenośny do kawy WACACO Picopresso
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy kolbowy
Automatycznie przygotowywane napoje:
Doppio, 2 × Espresso
Rodzaj kawy:
Mielona
Sterowanie:
Mechaniczne
Cena: 598,00 zł
598
00
zł
59,80 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
HiBrew Ekspres kolbowy HiBREW H7B
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy kolbowy
Moc:
2800 W
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Sterowanie:
Elektroniczne
Cena: 2 299,00 zł
2 299
00
zł
229,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
DeLonghi Classic EM450.M
Wracamy do domu
Znajdź idealny ekspres
Wracamy do domu
Znajdź idealny ekspres
+2
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy kolbowy
Rodzaj kawy:
Mielona
Sterowanie:
Mechaniczne
Ciśnienie:
15 bar
Cena: 489,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 499,00 zł
489
00
zł
Z kodem
DODOMU7
Cena bez kodu: 549,00 zł
Najniższa cena: 499,00 zł
48,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Catler Ekspres automatyczny do kawy ES 790 EGOISTO
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1350 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Espresso, Cappuccino, Latte macchiato
Rodzaj kawy:
Kapsułki, Ziarnista
Cena: 799,00 zł
799
00
zł
79,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
DELONGHI Kimbo Classic 1 kg
Najwcześniej u Ciebie:
7.10
Darmowa dostawa
Cena jednostkowa:
109,00 zł / 1 kg
Gwarancja:
24 miesiące
Cena: 109,00 zł
109
00
zł
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
7.10
Dodaj do koszyka
Porównaj
DeLonghi Ekspres automatyczny ECAM 290.85.SBX MAGNIFICA EVO MILK
Wracamy do domu
Wracamy do domu
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Espresso, Cappuccino, Caffè Latte, Latte macchiato, Cold Americano
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 1 799,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 889,00 zł
1 799
00
zł
Z kodem
DODOMU7
Cena bez kodu: 1 889,00 zł
Najniższa cena: 1 889,00 zł
179,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Philips EKSPRES AUTOMATYCZNY EP5547/90
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Espresso, Americano, Cappuccino, Caffè Latte, Latte macchiato, Caffè crema
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 2 599,00 zł
2 599
00
zł
259,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Philips EKSPRES AUTOMATYCZNY EP5546/70 LatteGo
Znajdź idealny ekspres
Znajdź idealny ekspres
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Sterowanie:
Elektroniczne
Cena: 2 399,00 zł
2 399
00
zł
239,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Siemens TP715R01
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Espresso, Cappuccino, Latte macchiato
Rodzaj kawy:
Ziarnista
Cena: 3 799,00 zł
3 799
00
zł
379,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
DeLonghi EXAM 440.55.G Rivelia
Wracamy do domu
Wracamy do domu
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Gorące mleko, Espresso, Americano, Cappuccino, Caffè Latte, Latte macchiato, Espresso lungo, Espresso macchiato, Kawa long, Flat white, Cappuccinomix, Cortado, Cold Americano, Cold Coffee, Cold Espresso
Rodzaj kawy:
Ziarnista
Cena: 2 449,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2 549,00 zł
2 449
00
zł
Z kodem
DODOMU7
Cena bez kodu: 2 549,00 zł
Najniższa cena: 2 549,00 zł
244,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
DeLonghi Ekspres automatyczny ECAM 320.60.B Magnifica Plus
Znajdź idealny ekspres
Znajdź idealny ekspres
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Gorące mleko, Espresso, Americano, Cappuccino, Latte macchiato, Espresso macchiato, Flat white, Zimna kawa, Cappuccino+, Cappuccinomix, Espresso doppio
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 2 549,00 zł
2 549
00
zł
254,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Philips Ekspres automatyczny LatteGo EP2331/10
Wracamy do domu
Znajdź idealny ekspres
Wracamy do domu
Znajdź idealny ekspres
+2
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Espresso, Cappuccino
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 1 399,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 499,00 zł
1 399
00
zł
Z kodem
DODOMU7
Cena bez kodu: 1 499,00 zł
Najniższa cena: 1 499,00 zł
139,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Melitta Ekspres automatyczny LatteSelect F63/0-212 frosted black
Wracamy do domu
Znajdź idealny ekspres
Wracamy do domu
Znajdź idealny ekspres
+2
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Gorąca woda, Gorące mleko, Espresso, Cappuccino, Latte macchiato, Caffè crema, Spienione mleko, 2 × Espresso, 2 x Cappuccino, 2 x Latte macchiato, 2 x Caffè crema
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 2 329,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2 439,00 zł
2 329
00
zł
Z kodem
DODOMU7
Cena bez kodu: 2 599,00 zł
Najniższa cena: 2 439,00 zł
232,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
DeLonghi EXAM440.55.BG Rivelia
Znajdź idealny ekspres
Znajdź idealny ekspres
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Gorące mleko, Espresso, Americano, Cappuccino, Caffè Latte, Latte macchiato, Espresso lungo, Espresso macchiato, Kawa long, Flat white, Cappuccinomix, Cortado, 2 × Espresso
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 2 539,00 zł
2 539
00
zł
253,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
DeLonghi Ekspres automatyczny ECAM 450.65.S Eletta Explore
Znajdź idealny ekspres
Znajdź idealny ekspres
+1
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1450 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Gorąca woda, Gorące mleko, Espresso, Americano, Cappuccino, Caffè Latte, Latte macchiato, Espresso macchiato, Kawa long, Flat white, Spienione mleko, Doppio, Cappuccino+, Cappuccinomix
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 3 189,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 299,00 zł
3 189
00
zł
110 zł taniej
Najniższa cena:
3 299,00 zł
318,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Siemens TQ513R01
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Rodzaj kawy:
Ziarnista
Sterowanie:
Elektroniczne
Cena: 2 499,00 zł
2 499
00
zł
249,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
pojutrze
Dodaj do koszyka
Porównaj
Philips Ekspres automatyczny EP1220/00
Najwcześniej u Ciebie:
7.10
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1500 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Gorąca woda, Espresso
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 1 099,00 zł
1 099
00
zł
109,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Najwcześniej u Ciebie:
7.10
Dodaj do koszyka
Porównaj
Ostatnie sztuki
Gorenje GFACM20S
Darmowa dostawa
Typ urządzenia:
Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Moc:
1350 W
Automatycznie przygotowywane napoje:
Czarna kawa, Espresso, Cappuccino, Latte macchiato, 2 × Espresso
Rodzaj kawy:
Mielona, Ziarnista
Cena: 1 499,00 zł
1 499
00
zł
149,90 zł x 10 rat 0%
Darmowa dostawa
Dodaj do koszyka
Sortowanie
211-240 z 1158
1
nr
7
8
9
nr
39
Następna
z 39