Ikona - Odbierz za 0zł Odbierz za 0zł w sklepie NEONET!
Ikona - Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni

Gra PC UBISOFT Far Cry 5

Gwarancja zwrotu do 14 dni
159,68 zł
Zadzwoń i zamów 801 88 77 44
UBISOFT
UBISOFT Far Cry 5 2 2 1 5 5
 • Platforma:
  PC
 • Gatunek:
  Akcja
 • Wersja językowa:
  PL (napisy)
 • Kategoria wiekowa:
  Od 18 lat
Zobacz więcej
159.68 PLN
InStoreOnlyWysyłka do domu: Dostępny w sklepach
Karta produktu: 322556
Gra PC UBISOFT Far Cry 5
Gra PC UBISOFT Far Cry 5
159,68 zł
Dodaj kompatybilne akcesoria
Akcesoria

Dobierz dedykowane akcesoria

Opis produktu

Wybrane cechy

 • Platforma
  Platforma PC
 • Gatunek
  Gatunek Akcja
 • Wersja językowa
  Wersja językowa PL (napisy)
 • Kategoria wiekowa
  Kategoria wiekowa Od 18 lat
Witaj w Hope County w Montanie

Ten sielankowy obszar jest domem ludzi kochających wolność – i fanatycznej sekty wieszczącej koniec świata znanej jako Projekt u Bram Edenu. Sekciarzom przewodzi charyzmatyczny prorok Jospeh Seed wraz ze swoim lojalnym rodzeństwem – zwiastunami. Brama Edenu przenika po cichu w każdy aspekt codziennego życia w tym niegdyś spokojnym miasteczku. Twoje przybycie staje się impulsem dla sekty do agresywnego przejęcia kontroli nad regionem, więc musisz się przeciwstawić i rozpalić ogień oporu, aby wyzwolić uciemiężoną ludność. Swobodnie przemierzaj ziemie, rzeki i przestworza Hope County, mając do dyspozycji największy wachlarz broni i pojazdów w historii gier z serii Far Cry. Jesteś główną postacią opowieści toczącej się w niesamowitym świecie stawiającym opór na każdym kroku, a miejsca, które odwiedzisz, i mieszkańcy, z którymi postanowisz się sprzymierzyć, ukształtują ją w sposób, który niejednokrotnie Cię zaskoczy.

Witaj w Hope County w Montanie
Wznieć płomień oporu przeciwko fanatycznemu kultowi

Przebywając samotnie na wrogim terenie, znajdź siłę w otaczającej Cię społeczności i stań na czele ruchu oporu przeciwko kultowi, który chce przejąć Hope County w stanie Montana. Rekrutuj spluwy do wynajęcia spośród licznej grupy postaci. Korzystaj z umiejętności maksymalnie 3 sojuszników jednocześnie, by przeszkodzić w realizacji Projektu Bram Edenu. Dowódź kłami do wynajęcia, czyli zwierzętami, które możesz kontrolować, by sprawdziły się w każdym stylu gry. Połącz siły z przyjacielem do wynajęcia, by obalić kult w trybie współpracy dla dwóch graczy, który obejmuje całą kampanię.

Wznieć płomień oporu przeciwko fanatycznemu kultowi
Wytycz własną ścieżkę

Możesz udać się w dowolną stronę – to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i jak. Z chwilą, kiedy znajdziesz się w Hope County, możesz brać udział w wydarzeniach w dowolnej, wybranej przez siebie kolejności. Ogromna grupa niezapomnianych postaci, które kształtują Twoją historię, kiedy Ty prowadzisz krucjatę przeciwko kultowi. Po raz pierwszy w grze z serii Far Cry to Ty jesteś głównym bohaterem – stwórz swojego awatara i dowolnie dostosuj swoją postać.

Wytycz własną ścieżkę
Świat, który ewoluuje

Graj w swoim stylu w dynamicznym otwartym świecie, który dostosowuje się do Twoich wyborów i na nie reaguje. Podnoś poziom oporu na liczniku, żeby świat zmieniał się w znaczący sposób. Zakłócaj przygotowania kultu do Dnia Sądu, by wyzywać heroldów na ostateczne starcia w otwartym świecie. Twoje wybory wpływają na świat, a z chaosu wyłaniają się nowe możliwości w grze.

Świat, który ewoluuje

Filmy produktu

Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
Platforma PC
Gatunek Akcja
Wersja językowa PL (napisy)
Wymagania systemowe gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Xbox Live Gold
Nośnik Blu-ray
Tryb gry singiel Tak
Tryb gry multiplayer Tak
Kategoria wiekowa Od 18 lat
Informacje dodatkowe
Data premiery 27.03.2018
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Oceny innych kupujących

Igor , 09.07.2018
5 na 5
Grę otrzymałem szybko i bez problemu.
Aleksander , 03.04.2018
5 na 5
Jak zawsze gra spełnia pokładane nadzieję. Znowu masa czasu do spędzenia przy kompie :)

Oceń produkt Gra PC UBISOFT Far Cry 5rozwińzwiń

 • * wymagane pola

 • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep neonet.pl zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.
Raty on-line
Zakupy na raty