Hulajnoga elektryczna Segway-Ninebot KickScooter E2 E
Ninebot KickScooter E2 E to elektryczna hulajnoga, która oferuje inteligentny i przyjazny dla środowiska sposób przemieszczania się po mieście. Pojazd wyróżnia się eleganckim designem z dużym wyświetlaczem LED, zapewniając użytkownikom komfortową jazdę, solidną jakość i wysoką opłacalność. Hulajnoga osiąga prędkość do 20 km/h i oferuje zasięg do 25 km podczas codziennych podróży do pracy.
Bezdętkowe opony o średnicy 8,1'' gwarantują płynną i bezpieczną jazdę. Bezpieczeństwo zapewniają również hamulce – elektroniczny z przodu i bębnowy z tyłu. Hulajnoga KickScooter E2 E oferuje trzy tryby jazdy: oszczędzania energii, standardowy i sportowy.
Seria E2 posiada większy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala, który pokazuje informacje takie jak prędkość i poziom naładowania baterii. Ekran jest nachylony pod kątem 25° dla wygody i umożliwia łatwe podziwianie widoków podczas jazdy.
Uwaga: Model KickScooter E2 E nie posiada kierunkowskazów.

Silnik o mocy 250 W
Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter E2 E jest wyposażona w silnik o mocy nominalnej 250 W (maksymalna moc to 450 W), co pozwala jej pokonywać wzniesienia o nachyleniu 12%.
Dodatkowo, hulajnoga może osiągnąć maksymalną prędkość 20 km/h, co umożliwia szybkie dotarcie do celu.

Bezdętkowe opony
Ciesz się komfortową i bezpieczną jazdą na hulajnodze elektrycznej Ninebot KickScooter E2 E dzięki 8,1-calowym bezdętkowym oponom. Opony te są odporne na przebicia, nie wymagają konserwacji i oferują lepszą amortyzację.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania
Korzystaj z hulajnogi elektrycznej Ninebot KickScooter E2 E bez obaw dzięki skutecznym hamulcom oraz światłom i reflektorom. Seria Ninebot E2 posiada przednie światło o mocy 2,1 W, które zapewnia lepszą widoczność w ciemności na odległość do 13,5 metra. Dla bezpieczeństwa tylne światło hamowania i odblaski z certyfikatem E-MARK sprawią, że będziesz zawsze widoczny i unikniesz kolizji.
Połączenie przedniego hamulca elektronicznego i tylnego mechanicznego bębnowego (sterowanego jedną dźwignią) zapewnia skuteczne i niezawodne hamowanie.

| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka Ładowarka |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik naładowania baterii Błotniki przód/tył Zarządzanie trybami jazdy Składana konstrukcja Blokada z poziomu aplikacji Dedykowana aplikacja Wodoodporność IPX4 Wyświetlacz LED Dedykowana aplikacja Moduł Bluetooth Sygnał dźwiękowy |
| Sterowanie | Kierownica |
| Długość | 1070 mm |
| Maksymalny zasięg | ok. 25 km |
| Średnica kół | 8,1" |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 12° |
| Całkowita moc silnika | 450 W |
| Maksymalne obciążenie | 90 kg |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Czas ładowania | do 7,5 h |
| Rodzaj hamulca | Tył - bębnowy Przód - elektroniczny |
| Rodzaj opon | Tworzywo sztuczne |
| Wersja | E2 E |
| Typowa moc silnika | 250 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Oświetlenie | Tylne LED Przednie LED |
















