Neonet

Fakty o NEONET

Fakty o NEONET

 

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży RTV/AGD. Dzięki temu stwarzamy wiele możliwości do zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju swoich kompetencji. Poszukujemy Pracowników zarówno do Centrali Firmy, która mieści się we Wrocławiu, jak i do sieci sprzedaży w całej Polsce. Oferujemy pracę m.in. w działach IT/Rozwoju oprogramowania, Finansów, Księgowości, Zakupów, Marketingu czy HR. W sieci sprzedaży, która obejmuje ponad 260 sklepów poszukujemy m.in. Regionalnych Kierowników Sprzedaży, Kierowników Sklepów oraz Doradców Klienta. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem w branży bądź na stanowisku, którym są zainteresowane, ale również Kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery. 
Aplikuj online Zobacz więcej

Praca w różnych działach

DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Zdobądź bądź rozwiń swoje umiejętności sprzedażowe w naszych sklepach. Awansuj w ramach struktury i osiągnij sukces!

Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, wśród ciekawych i utalentowanych ludzi, w ramach przejrzystych zasad. Umożliwiamy naszym Pracownikom rozwój wiedzy i umiejętności

poprzez dedykowane narzędzia, skonstruowane na potrzeby  wybranych grup i specyfiki ich pracy.  Liczne awanse wewnętrzne najlepiej świadczą o tym, iż warto z nich korzystać.

Dołącz do najlepszych!

 ZOBACZ WIĘCEJ »

CENTRALA

Nasza struktura jest bardzo zróżnicowana. Otwiera to możliwość rozwoju zawodowego w wielu obszarach.

Centrala firmy oferuje wsparcie działań naszej Sieci Sprzedaży na każdym polu. Stwarza to szansę kariery zarówno na stanowiskach specjalistycznych jak i kierowniczych.

Zostań członkiem naszego zespołu i twórz własną ścieżkę sukcesu! 

 ZOBACZ WIĘCEJ »

Aktualne oferty pracy

StanowiskoData publikacjiMiejsce pracy

Jak wygląda proces rekrutacji?

Włącz się w Naszą strukturę! Poznaj ścieżkę, którą przechodzi każdy kto pragnie zasilić Nasze szeregi.
1. Analiza dokumentów aplikacyjnych
Do każdej aplikacji podchodzimy indywidualnie. Kierujemy się zamieszczonymi w ofercie wymaganiami i Twoim doświadczeniem, ale równie mocno interesuje Nas Twoje wykształcenie i zainteresowania. W życiu ważna jest pasja, dlaczego praca nie mogłaby się nią stać?
2. Rozmowa telefoniczna
Pozwala nam na stworzenie pełniejszego obrazu Twojej osoby. Rozmowa na temat dotychczasowych doświadczeń oraz Twoich oczekiwań w stosunku do przyszłej ścieżki zawodowej, jest dla nas bardzo istotna. Ważna jest również Twoja motywacja i chęć współpracy.
3. Spotkanie bezpośrednie
Dla Ciebie jest to możliwość do zaprezentowania się z jak najlepszej strony, dla nas to szansa na zobaczenie Cię w roli przyszłego pracownika. Jest to sprzyjająca okoliczność do tego, abyś mógł udowodnić swoje umiejętności i zdolności, a atakże pochwalić się swoimi osiągnięciami. Rozmowy odbywają się w z potencjalnym przyszłym przełożonym w Centrali Spółki, w jednym z Oddziałów bądź w salonie NEONET.
4. Informacja zwrotna
Całość procesu zakończona jest informacją o jego wyniku. Jest ona przekazywana w ciągu tygodni od spotkania, drogą telefoniczną lub e-mailową.

Nie czekaj, skontaktuj się z Nami i sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Aplikuj

Wynagrodzenie

Sukces oznacza robienie zwykłych rzeczy – niezwykle dobrze, Jim Rohn

Wierzymy, że źródłem największej motywacji jest satysfakcja z wykonywanej pracy, ale jesteśmy świadomi, że równie ważne jest wynagrodzenie dostosowane do poziomu stanowiska i merytoryki pracy.
Wynagrodzenie
Na Twoje wynagrodzenie w Neonet składa się stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz premia obliczana zgodnie z obowiązującym systemem premiowym. 
Premia
Wysokość premii uzależniona jest od realizacji dwóch rodzajów celów: sprzedażowych oraz powiązanych ze standardem jakości obsługi klienta.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy świadomi tego, że to właśnie zaangażowanie i efekty pracy poszczególnych Pracowników składają się na sukces i stały rozwój naszej organizacji.
Dlatego swoim Pracownikom oferujemy:

Zindywidualizowane programy wdrożeniowe

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że o skuteczności i zadowoleniu z pracy nowego Pracownika decyduje odpowiednie wdrożenie, zarówno w obowiązki stanowskowe, jak i w kulturę organizacyjną. Dlatego nowoprzyjętym osobom proponujemy zindywidualizowane szkolenia wprowadzające dla poszczególnych stanowisk, mające na celu efektywną i szybką adaptację oraz podniesienie komfortu wykonywanej pracy od pierwszych dni funkcjonowania w naszej organizacji.

E-learning

Systematycznie podnosimy kompetencje Pracowników poprzez programy rozwojowe i szkolenia. Do dyspozycji naszych Pracowników oddaliśmy ponadto platformę e – learningową w ramach, której realizujemy szkolenia elektroniczne. Bardzo dużą popularnością cieszą się u nas również szkolenia webinarowe. Dla wszystkich Pracowników proponujemy szkolenia ogólnodostępne oraz szkolenia specjalistyczne i produktowe.

Szkolenia dedykowane sieci sprzedaży

Sieć Sprzedaży stanowi trzon naszej organizacji i jest zarazem największą grupą Pracowników. Chcielibyśmy, aby byli oni ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Sprzedawców ustandaryzowany program wdrożeniowy, pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych, a ponadto do pracy na terenie naszych placówek handlowych dedykujemy Trenerów.

Kariera w NEONET

Nasi Pracownicy mają również szansę na rozwój w strukturach naszej organizacji. Dzięki możliwościom awansu poziomego i pionowego, a także rekrutacjom wewnętrznym mają idealną okazję do sprawdzenia swoich kompetencji w różnych obszarach biznesowych.

Pakiet socjalny

Dbamy o zdrowie i kondycję naszych Pracowników stwarzając im możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń grupowych czy programu sportowo-rekreacyjnego. Przystępując do oferowanych przez nas pakietów i programów można na atrakcyjnych warunkach korzystać m.in. z nielimitowanych konsultacji lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych, dostępów do klubów fitness, imprez sportowych i kulturalnych na terenie całego kraju.

Atmosfera i komunikacja

Specjalnie dla naszych Pracowników wydajemy gazetkę wewnętrzną, tak aby byli zawsze na bieżąco i mogli wymieniać się doświadczeniami i poglądami.

Każdy kolejny numer to coraz większa porcja informacji o wydarzeniach firmowych, imprezach kulturalnych i branżowych. Po lekturze NEONKI dowiecie się, czym zajmują się Pracownicy poszczególnych Działów, jakie pasje i zainteresowania mają niektórzy z Nas, a także jakie wspólne eventy organizujemy w wolnych chwilach pod brandem Neonetu.

W naszym miesięczniku przeczytacie także o nowych projektach w naszej firmie, konkursach dedykowanych Pracownikom oraz walorach sprzętu oferowanego w naszych Sklepach.
Zobacz więcej

Klauzula informacyjna