Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 - 1347767 - zdjęcie
Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 - 1347767 - zdjęcie 1
Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 - 1347767 - zdjęcie 2
Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 - 1347767 - zdjęcie 3
Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 - 1347767 - zdjęcie 4
Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 - 1347767 - zdjęcie 5
Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 - 1347767 - zdjęcie 6
Dell 14 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11
Zadaj pytanie
Dellkod: 1347767
Program Odkup
Sprzedaj używane urządzenie i zyskaj pieniądze na kartę podarunkową
  • Procesor:Intel® Core™ Ultra 7 256V
  • Pamięć:32 GB
  • Grafika:Intel Arc™ Graphics
  • Typ ekranu:Matowy, LED, WVA
Program Odkup
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Monitor LED 27" (26,5"-28,4") Dell P2725HMonitor LED 27" (26,5"-28,4") Dell P2725H
Torba do laptopów Samsonite Mysight 14.1" czarnyTorba do laptopów Samsonite Mysight 14.1" czarny