Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie 1
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie 2
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie 3
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie 4
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie 5
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie 6
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11 - 1321492 - zdjęcie 7
Dell 14 Plus Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win 11
Zadaj pytanie
Dellkod: 1321492
  • Procesor:Intel® Core™ Ultra 9 288V
  • Pamięć:32 GB
  • Grafika:Intel® Arc™ Graphics 140V
  • Typ ekranu:Błyszczący, LED, WVA
Program Odkup
Sprzedaj używane urządzenie i zyskaj pieniądze na kartę podarunkową
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Torba do laptopów Samsonite Guardit 3.0 15.6" czarnyTorba do laptopów Samsonite Guardit 3.0 15.6" czarny