NeonetNeonet
Wszędzie
Wszędzie
Telewizory i audio
Duże AGD
AGD do zabudowy
Małe AGD
Smartfony i zegarki
Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 1
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 2AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 2
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 3AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 3
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 4AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 4
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 1
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 2
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 3
AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala - 1011729 - zdjęcie 4

AMICA FK2695.2FT NoFrost Biala

Specyfikacja

Opinie

4,8/5
(8 opinii)
5
6
4
2
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (8)

wujcio_xz
wujcio_xz
5 lat temu

mam lodówke dopiero od kilku tygodni wiec o bezawaryjności sie nie wypowiem bo jest za wczesnie. Napewno moge powiedzieć że jest bardzo cicha. Z mrożeniem produktów też nie ma większych problemow. Zastanawia mnie tylko to czemu nie ma wyzszej klasy energetycznej. a+ nie jest źle ale jeden plus więcej i byłoby o wiele lepiej.... Rozwiń dalej

anka-hanka
anka-hanka
5 lat temu

fajna i prota w obsłudze lodówka Amica w dodatku w bardzo dobrej cenie. w zamrażariku ma 3 pojemne szuflady (dwie mniejsze i jedną większą). W chłodziarce jest pojemnik na jajka pojemnik na owce i warzywa i trzy szklane półki z hartowanego szkła. srodek jest dobrze oświetlony rozmiary lodóki pasują do mojej kuchni. Jesem bardzo zadowolona... Rozwiń dalej

Jarek
Jarek
5 lat temu

zakup lodówki uważam za udany mie mam rzadnych zastrzezen co do jej pracy cicho pracuje, fajnie wygląda. daje 5 gwiazdek... Rozwiń dalej

Sabrina
Sabrina
5 lat temu

idealna lodówka dla osób o średnim wzroście ie trzeba stać na drabinie zeby dosięgnąć produkty z najwyższej półki bo ma 170 cm wysokości co do pojemności to w zupełności nam wystarcza a jest nas czwórka domowników mamy ja od miesiąca i spisuje sie świetnie... Rozwiń dalej

Marta
Marta
7 lat temu

Wizualnie bardzo fajny sprzęt jest troszkę głośna. Szybko mrozi i bardzo dobrze chłodzi . w środku pomimo małych rozmiarach jest dużo miejsca. Moje wymagania zostały spełnione... Rozwiń dalej

Katarzyna
Katarzyna
Potwierdzony zakup
4 lata temu

Dobry produkt w dobrej cenie... Rozwiń dalej

Helena
Helena
Potwierdzony zakup
3 lata temu

Lodówka Amica
Świetny produkt
... Rozwiń dalej

Janusz
Janusz
Potwierdzony zakup
4 lata temu

Zgodny z opisem, działa bez problemu Produkt spełnił moje oczekiwania... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.