











Baja, dobry monitor polecam
Posiadam moniotr od 2 tygodniu i jestem bardzo zadowolony, 144hz, 1ms 32 cale WQHD BAJA !!!!!!!!!!!
Monitor ma 31,5'', zakrzywiony ekran i w tej półce jest świetny. Nóżka jest bardzo solidna,
stoi stabilnie (trójnóg) - a monitor ma regulowaną wysokość i wykrzywienie.
Z tyłu ekranu jest mały joystick, do regulowania ustawień. Niektóre presety są średnie, ale
wszystko da się wyregulować. Co na wielki plus: 1 ms / 144 Hz, generalnie jakość wykonania
jest na wielki plus.
Matryca jest zakrzywiona 1500R i to chyba nawet fajniej, niż przy 1800R, dla mnie przeskok na
zakrzywione monitory z początku jest dziwny, ale później korzyści są spore. Jak na matrycę
VA, kolory są naprawdę w porządku, obawiałem się, że będzie źle (przesiadałem się z IPS-a),
ale szybkość reakcji niweluje przewagę IPS-a (chociaż, tak jak wspominałem, naprawdę aż tak
dużej różnicy się nie odczuwa). Monitor jest doskonały zarówno do pracy, gier i filmów.
Długo rozważałem jaki monitor wybrać, ale w zakrzywionych MSI jako marka mnie skusiła - i nie żałuję! Z punktu widzenia użytkownika, z konkurencją wyg