Nawilżacz powietrza Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier CJXJSQ04ZM
Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier CJXJSQ04ZM to nawilżacz powietrza działający na zasadzie ewaporacji, o mocy 8 W. Dzięki wysokiej wydajności 260 ml/h, nawilżacz Xiaomi może pracować nieprzerwanie nawet przez 15 godzin. Urządzenie posiada zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów, wydajny silnik oraz ekran LED. Jest energooszczędne i działa cicho, osiągając poziom hałasu do 34,7 dB. Dodatkowym plusem jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

Nawilżanie ewaporacyjne
Ewaporacyjne nawilżanie w Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier CJXJSQ04ZM to sposób na wyjątkowo czyste powietrze w Twoim domu. W tym procesie suche powietrze jest zasysane do urządzenia, gdzie przechodzi przez nawilżające i oczyszczające filtry, aby na końcu uwolnić do otoczenia w pełni nawilżone i oczyszczone powietrze.

Powietrze wolne od drobnoustrojów
Wszystkie elementy nawilżacza Xiaomi, które mają stały kontakt z wodą, wykonane są z materiałów odpornych na osadzanie się brudu i bakterii. Dzięki temu woda pozostaje czysta i wolna od drobnoustrojów aż do 99%. Dodatkowo, urządzenie posiada system, który w ciągu 8 godzin osusza wszystkie mokre części wewnętrzne po zużyciu wody, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego, wilgotnego zapachu.

Ekran LED, innowacyjny silnik
Urządzenie posiada ekran LED, który pokazuje wszystkie kluczowe informacje, takie jak poziom nawilżenia, tryb pracy oraz aktualny stan wody w zbiorniku. Na ekranie znajdują się również przyciski umożliwiające wygodne sterowanie nawilżaczem. Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier wyposażony jest w silnik z obrotowymi łopatkami, co pozwala na uwalnianie wilgoci na poziomie 260 ml na godzinę, zapewniając szybkie nawilżenie pomieszczeń.

Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji
Nawilżacz powietrza Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia jego długotrwałe użytkowanie. Intuicyjna obsługa gwarantuje komfort, a dodatkowym atutem jest możliwość sterowania urządzeniem za pomocą dedykowanej aplikacji Xiaomi Mi Home, co pozwala na wygodne zarządzanie nawilżaczem bez wstawania z kanapy.

| Typ urządzenia | Nawilżacz ewaporacyjny |
| Kolor | Biały |
| Powierzchnia nawilżania | do 40 m² |
| Wydajność maksymalna | 260 ml/h |
| Wysokość | 36,3 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Waga | 5,1 kg |
| Dodatkowe informacje | Łatwe czyszczenie Czujnik poziomu wody Łatwy do napełnienia zbiornik wody Nowoczesny design Powłoka zapobiegająca rozwojowi drobnoustrojów i zanieczyszczeń Poziom hałasu: 34–50 dB System wysuszający wewnętrzne elementy Panel dotykowy 3 tryby pracy Czas pracy: 15 h Łatwe czyszczenie Łączność Wi-Fi Wyświetlacz LED Łatwe czyszczenie 3 tryby pracy Pomiar wilgotności w pomieszczeniu Panel dotykowy |
| Długość | 24 cm |
| Moc | 8 W |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Typ filtra | Nawilżający |
| Funkcje | Tryb snu Sterowanie poprzez aplikację Automatyczne wyłączanie Timer Timer Regulacja poziomu wilgotności |





