Ikona - Odbierz za 0zł Odbierz za 0zł w sklepie NEONET!
Ikona - Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
Ikona - Dostawa do domu Dostawa do domu

Odkurzacz NEATO ROBOTICS D7 CONNECTED

 • Wysyłka do domu: do 24h
Gwarancja zwrotu do 14 dni
3 599,00 zł
Koszty dostawy od: 0 zł
Zadzwoń i zamów 71 397 49 98
NEATO

Oceń produkt

 • Czas pracy baterii:
  120 min
 • Rodzaj:
  Robot sprzątający
 • Waga [kg]:
  3,5 kg
Zobacz więcej
3599.00 PLN
InStockWysyłka do domu: do 24h
Karta produktu: 328197
Odkurzacz NEATO ROBOTICS D7 CONNECTED
Odkurzacz NEATO ROBOTICS D7 CONNECTED
3 599,00 zł
22% na drugi produkt, 44% na trzeci produkt,
Opis produktu

Wybrane cechy

 • Czas pracy baterii
  Czas pracy baterii 120 min
 • Rodzaj
  Rodzaj Robot sprzątający
 • Waga
  Waga (kg) 3,5 kg
Neato Botvac D7 ™ Connected najlepszy robot odkurzający

Neato Botvac D7 ™ Connected bez problemu wyczyści nawet duże przestrzenie robiąc to w sposób mocny, wydajny i niezawodny. Zbiera brud, włosy i alergeny, dając nam efekt najgłębszej czystości. Za pomocą filtra Ultra Performance wychwytuje dwa razy więcej drobnych cząstek, a zaawansowana spiralna szczotka combo zbiera więcej sierści. Ekskluzywna konstrukcja w kształcie litery D z technologią CornerClever® odnajduje brud wszędzie tam, gdzie się ukrywa - w rogach i wzdłuż ścian.

Neato Botvac D7 ™ Connected najlepszy robot odkurzający
DOKŁADNA MAPA

Odkurzacz Neato wykorzystuje laserową technologię LASERSMART ™ w celu zeskanowania i utworzenia mapy pomieszczeń po których się porusza, a także wykrycia wszelkich obiektów i przeszkód. Sprawia to, że sprzątanie odbywa się w krótszym czasie i z niesamowitą cyfrową precyzją. W rezultacie pokrycie powierzchni jest dokładniejsze, a czyszczenie dwa razy szybsze i z większą dbałością o meble, przedmioty i schody. Laserowy skaner pozwala robotowi sprzątać nawet w ciemności.

DOKŁADNA MAPA
KONTROLA ZAWSZE I WSZĘDZIE

Neato może być obsługiwany za pomocą smartfona. Sprzątaj z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej Neato - także wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Startuj, zatrzymuj, wstrzymuj, planuj i otrzymuj powiadomienia, gdziekolwiek jesteś. Sprawdź podsumowania sprzątania i Mapę Pokrycia, która pokazuje dokładnie, gdzie sprzątał robot. Aplikacja mobilna Neato dostępna na iOS i Androida.

KONTROLA ZAWSZE I WSZĘDZIE
AKTYWNA MAPA

Aktywna mapa pozwala nanieść na smartfonie wirtualne ściany (No-Go LINES), aby powiadomić Botvaca, w jaki sposób ma się poruszać i gdzie nie wjeżdżać kiedy w pobliżu znajdują się miski dla zwierząt lub stos zabawek.

AKTYWNA MAPA
OBUDOWA W KSZTAŁCIE LITERY D

Specjalny kształt obudowy pozwala dokładniej sprzątać wzdłuż ścian i w narożnikach.

OBUDOWA W KSZTAŁCIE LITERY D
DUŻY MECHANIZM SPRZĄTAJĄCY

Wydajny mechanizm sprzątający SPINFLOW ™ składający się z mocnej turbiny i szczotki o długości 27 cm, umiejscowionej z przodu robota, dużo lepiej radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń i sierści zwierząt niż mechanizmy stosowane w robotach okrągłych.

DUŻY MECHANIZM SPRZĄTAJĄCY
FUNKCJA DOKOŃCZENIA SPRZĄTANIA

Neato D7 ™ connected ma funkcję dokończenia sprzątania. Dzięki temu może sprzątać duże powierzchnie bez obawy, że coś zostanie pominięte. W momencie gdy robot uzna, że bateria jest na wyczerpaniu, skieruje się do stacji ładującej w celu doładowania, by następnie wrócić do miejsca w którym przerwał i dokończyć pracę.
Firma Neato stale zbiera nowe doświadczenia oraz regularnie aktualizuje oprogramowanie, by produkty marki spełniały wymagania użytkowników. Dzięki temu Neato Botvac D7 ™ Connected dotrzymuje kroku zmieniającym się potrzebom Twojego domu i z czasem staje się jeszcze lepszy.

FUNKCJA DOKOŃCZENIA SPRZĄTANIA
Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
Rodzaj Robot sprzątający
Typ Automatyczny
Kolor Srebrny/czarny
Okres gwarancji 24 miesiące
Waga [kg] 3,5 kg
Wymiary (WxGxS) [cm] 31,9 x 33,6 x 10 cm
Parametry techniczne
Minimalny czas pracy baterii [min] 120 min
Typ baterii Li-Ion
Inne Pozwala rozpocząć lub zaplanować czyszczenie za pomocą aplikacji Neato na smartfonie - lub Apple Watch, Amazon Alexa, Google Home, IFTTT i innych.
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Oceń produkt Odkurzacz NEATO ROBOTICS D7 CONNECTEDrozwińzwiń

 • * wymagane pola

 • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep neonet.pl zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.
Raty on-line
Zakupy na raty