Filtr wymienny NanoProtect HEPA Philips FY0293/30
Philips FY0293/30 to zintegrowany filtr przeznaczony do oczyszczacza powietrza AC0830/10. Jego trójwarstwowy system filtracji efektywnie zatrzymuje 99,5% cząsteczek o rozmiarze nawet 0,003 µm. Kombinacja filtra węglowego, NanoProtect HEPA oraz wstępnego gwarantuje Ci skuteczne eliminowanie zanieczyszczeń, wirusów, alergenów i bakterii. Ponadto filtr chroni przed pyłkami, kurzem, cząstkami PM2.5, sierścią zwierząt i gazami. Aby utrzymać najwyższą jakość oczyszczania powietrza, filtr wstępny powinien być regularnie czyszczony za pomocą odkurzacza. Żywotność filtra to 12 miesięcy.

| Kolor | Biało - czarny |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Dodatkowe informacje | Żywotność filtra: do 12 miesięcy Filtruje 99,5% cząsteczek o wielkości 0,003 µm |
| Typ produktu | Filtr do oczyszczacza |
| Długość | 18,5 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ filtru | HEPA Węglowy Wstępny |
| Technologia oczyszczania | Wielostopniowa |
| Filtracja powietrza | 3-stopniowa |





