| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Wysokość | 420 mm |
| Szerokość | 635 mm |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 600x400 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 70" |
| Minimalna odległość od ściany | 53 mm |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie |





















































