| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Wysokość | 560 mm |
| Szerokość | 430 mm |
| Standard VESA | 400x400 400x200 100x100 200x100 200x200 300x300 400x300 300x200 100x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 55" |
| Minimalna odległość od ściany | 64 mm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie i poziomie |





















































