Niszczarka Fellowes LX41
Zapomnij o obawach związanych z ochroną danych na zbędnych dokumentach. Niszczarka Fellowes LX41 to efektywne urządzenie, które pozwala szybko zniszczyć dokumenty, które nie muszą być już przechowywane. Urządzenie jednorazowo niszczy kilka kartek i posiada duży kosz, co ułatwia jego użytkowanie.

Poziom zabezpieczeń P-4
Niszczarki różnią się nie tylko czasem i wydajnością pracy, ale także normą DIN. Co to oznacza? To niemiecki standard, który określa metody niszczenia różnych typów dokumentów w zależności od zawartych w nich informacji. W skrócie – im bardziej poufne dane, tym bardziej szczegółowe powinno być niszczenie dokumentu.
Niszczarki mogą bardzo dokładnie rozdrobnić papier, tnąc go, zgodnie z normą DIN, na paski, ścinki lub mikrościnki. Niszczarka Fellowes LX41 zapewnia poziom bezpieczeństwa P-4. Szczegóły przedstawia poniższa tabela:

Wygodne użytkowanie
Niszczarka Fellowes LX41 jest idealna do pracy o niskim natężeniu, co czyni ją doskonałą do użytku przez jedną osobę w domu lub małym biurze. Urządzenie jednorazowo niszczy do 8 kartek w formacie A4 na miniścinki o wymiarach 4×12 mm.
LX41 posiada również kosz o pojemności 17 litrów oraz zdejmowaną głowicę, co ułatwia czyszczenie. Dodatkowo, ma okienko, które pozwala sprawdzić poziom napełnienia kosza. LX41 może niszczyć dokumenty z małymi zszywkami i spinaczami oraz karty kredytowe.

Technologie dla Twojej wygody
Aby zapewnić maksymalny komfort podczas korzystania z niszczarki Fellowes LX41, została ona wyposażona w blokadę Safety Lock. Blokada ta zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia np. przez dzieci lub zwierzęta, co zwiększa bezpieczeństwo. Urządzenie posiada również funkcję cofania, automatycznego start-stopu oraz zabezpieczenie termiczne.

| Poziom zabezpieczeń DIN (66399) | P-4 |
| Wysokość | 401 mm |
| Szerokość | 310 mm |
| Dodatkowe informacje | Blokada Safety Lock Zabezpieczenie termiczne |
| Waga | 4,5 kg |
| Przeznaczenie produktu | Dom |
| Szerokość szczeliny | 220 mm |
| Pojemność kosza | 17 l |
| Maksymalna ilość kartek jednorazowo | 8 szt. |
| Rodzaj cięcia | Ścinki |
| Niszczy | Papier Zszywki i spinacze Karty plastikowe |
| Szybkość niszczenia | 2 m/min |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Cykl pracy | 5 min pracy / 30 min odpoczynku |
| Funkcja start/stop | Mechaniczna |
| Rozmiar cięcia | 4 x 12 mm |
| Funkcja cofania | Tak |













