| Wysokość z podstawą | 471 mm |
| Liczba złączy HDMI | 2 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 423,7 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Szerokość | 715,7 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Seria | Mi LED TV A2 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wyjście słuchawkowe |
| Standard VESA | 100 x 100 mm |
| Średni pobór mocy | 27 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 MPEG-2 MPEG-1 AAC OGG JPG BMP PNG GIF FLAC |
| Rozdzielczość | HD 1366 x 768 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Wi-Fi |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Nie |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS-X – system dźwięku przestrzennego DTS Virtual:X Sound – system dźwięku przestrzennego |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Miracast (bezprzewodowe połączenie urządzeń elektronicznych) |

















































