Telewizor 50" Sony KD-50X75L
Telewizor Sony KD-50X75L to idealny wybór dla miłośników różnorodnej rozrywki. Możesz na nim oglądać swoje ulubione filmy i seriale w doskonałej jakości. Urządzenie świetnie sprawdza się również w grach. Wyposażony jest w funkcje takie jak Auto Genre Picture Mode oraz Auto HDR Tone Mapping, co umożliwia łatwe dostosowanie ustawień zarówno podczas grania, jak i oglądania ulubionych programów.

Nowa wyrazistość z telewizorem Sony
Nawet jeśli film jest w rozdzielczości 2K lub HD, zobaczysz go w jakości zbliżonej do 4K. Technologia 4K X-Reality PRO, wbudowana w telewizor z serii X75L, zapewnia dodatkowe detale. Funkcja „Żywy kolor” poszerza gamę barw wyświetlanego obrazu do zakresu, jaki telewizor jest w stanie pokazać. Dzięki temu wszystko wygląda żywo i realistycznie. Ponadto technologia Motionflow XR tworzy dodatkowe obrazy i umieszcza je między klatkami oryginalnego obrazu, co poprawia płynność i ostrość akcji.

Dźwięk z doskonałym basem
Głośnik X-Balanced Speaker gwarantuje czystość dźwięku i głęboki bas. Dzięki temu możesz cieszyć się znakomitymi ścieżkami dźwiękowymi z telewizorem KD-50X75L. Dodatkowo sprzęt Sony wzbogaca muzykę i ścieżki dźwiękowe do filmów o większą głębię, czystość i szczegółowość. Wszystko to dzięki technologii Dolby Atmos, która tworzy niezwykle wciągający dźwięk przestrzenny.

Przemyślana konstrukcja dla środowiska
Sony KD-50X75L to świetny wybór, jeśli zależy Ci na stylowym wyglądzie i ochronie środowiska. Do produkcji smukłej ramki telewizora użyto tworzywa z recyklingu o nazwie SORPLAS. Dodatkowo telewizor oszczędza energię. Aby zwiększyć efektywność energetyczną, czujnik oświetlenia dostosowuje jasność ekranu do warunków w pomieszczeniu. Poszczególne fragmenty obrazu są optymalizowane w zależności od jasności sceny. Dostępny jest również pulpit Eco, który zawiera ustawienia związane z ekologią.

Rozrywka z Google TV
Wszystkie ulubione programy w jednym miejscu? Telewizor Sony KD-50X75L jest wyposażony w Google TV, który organizuje Twoje ulubione treści zgodnie z Twoimi preferencjami. Do dyspozycji masz również serwis filmowy BRAVIA CORE. Profil dziecięcy to specjalna funkcja, która umożliwia dostarczenie odpowiednich treści dla Twoich pociech. Obsługa telewizora jest możliwa za pomocą wygodnego pilota lub poleceń głosowych. Wbudowany Chromecast oraz zgodność z Apple AirPlay to kolejne zalety telewizora z serii X75L.

| Wysokość z podstawą | 706 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 662 mm |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Głośnik Bass Reflex |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Szerokość | 1127 mm |
| Seria | X75L |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | LCD |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wejście kompozytowe sygnału wideo |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 175 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-2 MPEG-1 AV1 MKV WMV ASF MP4 AAC OGG JPEG AVC FLAC MOV HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Apple Airplay Wi-Fi |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HDR10 Dolby Vision |
| Technologie producenta | Motionflow XR Live Colour™ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio |
| Aplikacje | Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Wyszukiwanie głosowe |



























































