| Wysokość z podstawą | 907 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 832 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Szerokość | 1447 mm |
| Seria | X85L |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Google TV Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Średni pobór mocy | 101 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-4 AVI MKV WMV MP4 MP3 WMA JPEG PNG WAV GIF FLAC MOV XviD |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 4.2 Apple Airplay Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | Triluminos Pro |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) Wzmacnianie dialogów Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Podgląd ekranu telefonu Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |





























































