Telewizor Sony XR-65A80L
Doświadcz wyrazistych i barwnych filmów, seriali oraz innych treści na telewizorze Sony XR-65A80L. Dzięki procesorowi XR z inteligencją poznawczą, urządzenie to precyzyjnie odwzorowuje obrazy. Odtwarza je w sposób, w jaki je widzisz i słyszysz, co pozwala na głębsze zanurzenie się w rozrywce. Ekran OLED z technologią OLED Contrast Pro oferuje obraz z niezwykle czystą czernią i imponującą jasnością. Dodatkowo, technologia XR Triluminous Pro sprawia, że obraz jest wzbogacony o ponad miliard różnych kolorów i odcieni, jak w rzeczywistości. Nic nie odciągnie Twojej uwagi, a opowieść na ekranie całkowicie Cię pochłonie.

Dźwięk prosto z ekranu
Ciesz się znakomitym dźwiękiem z telewizorem Sony XR-65A80L. Wyposażony w technologię Acoustic Surface Audio+, zamienia ekran w głośnik, jak w kinie. Specjalne siłowniki w niewidoczny sposób wprawiają ekran w wibracje, tworząc potężną akustykę, która podąża za akcją, podczas gdy wbudowane subwoofery po bokach wzmacniają basy. Gdy dźwięk pochodzi bezpośrednio z miejsca akcji na ekranie, cała rozrywka staje się bardziej wciągająca i emocjonalna. Dodatkowo, telewizor posiada funkcję Acoustic Center Sync, która synchronizuje system audio telewizora z centralnym kanałem kompatybilnego soundbara Sony.

Telewizor dla graczy
Z telewizorem Sony XR-65A80L zyskasz przewagę w każdej grze. Model A84L jest idealny do Playstation 5. Po uruchomieniu konsoli automatycznie przełącza się w tryb niskiego opóźnienia Auto Low Latency Mode w HDMI 2.1, co pozwala na płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywkę.
Dzięki szybkości do 120 klatek na sekundę zapewnia niemal natychmiastową akcję na ekranie, co pozwala na podjęcie każdego wyzwania w grach strzeleckich, sportowych czy wymagających wysokiej wydajności. Aby uniknąć opóźnień i rozrywania obrazu, seria A80L wykorzystuje zmienną częstotliwość odświeżania w HDMI 2.1.
Ponadto, telewizor Sony oferuje nowe, dedykowane menu do gier, które można wywołać jednym przyciskiem na pilocie. Znajdziesz w nim wszystkie ustawienia potrzebne do optymalizacji wydajności w grach.

Telewizor z Google TV
Zarządzanie różnorodnymi treściami z telewizorem Sony z serii A80L jest niezwykle proste. Dzięki Google TV uzyskasz dostęp do ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych z różnych usług streamingowych. Dodatkowo, telewizor uporządkuje treści zgodnie z Twoimi preferencjami. Co więcej, pilot do telewizora ma wbudowany mikrofon, co umożliwia wygodne sterowanie głosem.

Doskonale przemyślana konstrukcja
Szukasz telewizora, który idealnie wpasuje się w wystrój salonu? Sony XR-65A80L pasuje do każdego wnętrza. 3-pozycyjna, smukła, aluminiowa podstawa telewizora zapewnia maksymalną wygodę. Możesz wybrać standardową pozycję dla większych przestrzeni, wąską pozycję dla mniejszych mebli lub uniesioną pozycję, jeśli planujesz użyć soundbara.

| Wysokość z podstawą | 862 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 836 mm |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 5 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie na USB |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Szerokość | 1448 mm |
| Seria | A80L |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | Google TV Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 96 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 AC4 MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 ARW AVI MKV ASF MP4 MP3 WMA AAC OGG JPEG AVC WAV FLAC MOV XviD HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 4.2 Apple Airplay Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | Triluminos Pro XR Smoothing Live Colour™ XR Contrast Booster XR HDR Remaster |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |



















































