Telewizor Sony XR-85X95K
Telewizor Sony XR-85X95K umożliwia oglądanie ulubionych filmów i seriali na dużym ekranie z intensywnymi kolorami. Jest również idealny do konsoli, co pozwala każdemu członkowi rodziny cieszyć się ulubioną rozrywką. Dzięki nowoczesnym technologiom dźwięk jest czysty i wydobywa się bezpośrednio z ekranu. Konstrukcja serii X95K ułatwia dopasowanie telewizora do wnętrza, dzięki łatwej regulacji ustawienia nóżek.

Ekran staje się głośnikiem
Odkryj czysty dźwięk, który idealnie współgra z akcją na ekranie. XR-85X95K posiada technologię Acoustic Multi-Audio oraz głośniki wysokotonowe rozmieszczające dźwięk. Dzięki temu wysokie tony dochodzą z miejsca, gdzie toczy się akcja na ekranie. To zapewnia harmonię między obrazem a dźwiękiem, co sprawia, że oglądanie staje się bardziej intensywne.

BRAVIA CORE oraz BRAVIA CAM
Innowacyjna technologia w telewizorach Sony umożliwia wybór spośród setek filmów przesyłanych strumieniowo z platformy BRAVIA CORE. Włącz tryb BRAVIA CORE Calibrated Mode, aby uzyskać optymalne ustawienia obrazu dla każdego filmu, w tym z oferty IMAX Enhanced. Przygotuj się na wyjątkowe, kinowe wrażenia w domowym zaciszu.
Telewizor Sony XR-85X95K jest kompatybilny z kamerą BRAVIA CAM, która nie jest częścią zestawu. Po podłączeniu kamery BRAVIA CAM możesz zwiększyć intensywność wrażeń. Dostosuje ona obraz i dźwięk do Twojego otoczenia, a także umożliwi obsługę gestami i korzystanie z wielu innych funkcji.

Doskonała rozrywka dla każdego
Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać filmy i seriale, czy grać na konsoli, Sony XR-85X95K to świetny wybór. Posiada on precyzyjnie dostrojone kolory i kontrast. Dzięki temu możesz oglądać sceny pełne olśniewającego światła, głębokiej czerni i naturalnych przejść tonalnych. Dodatkowo możesz cieszyć się rozrywką dzięki procesorowi, który dostosowuje odtwarzanie do Twojego wzroku i słuchu.
Co więcej, telewizory BRAVIA XR są zoptymalizowane do współpracy z konsolą PlayStation 5. Doświadcz urzekającego obrazu i dźwięku, które wciągną Cię w sam środek akcji.

Nowoczesna konstrukcja urządzenia
Dzięki bezramkowej konstrukcji XR-85X95K ma elegancki wygląd, który doskonale wpasuje się w Twój salon. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala skupić całą uwagę na tym, co najważniejsze. Możesz również dostosować ustawienie telewizora do swoich potrzeb. Do wyboru są trzy ustawienia podstawy: standardowe, które bardziej skupia uwagę na obrazie, wąskie do umieszczenia telewizora na mniejszej półce oraz ustawienie umożliwiające zainstalowanie soundbara.

| Wysokość z podstawą | 1097 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 1086 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 6 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Automatyczna kalibracja Czujnik oświetlenia Nagrywanie na USB Głośnik Bass Reflex |
| Przekątna ekranu | 85" |
| Szerokość | 1889 mm |
| Seria | X95K |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | LCD |
| Smart TV | Google TV Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 400 x 400 mm |
| Średni pobór mocy | 129 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 2 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 AC4 MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 ARW AVI WMV ASF AAC OGG JPEG AVC WAV FLAC MOV XviD HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 4.2 Apple Airplay Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | Triluminos Pro XR Smoothing Live Colour™ XR Contrast Booster XR HDR Remaster |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe |
| Waga bez podstawy | 53,2 kg |
| Waga z podstawą | 54,7000 KILOGRAM |

















