Telewizor TCL 40" 40S5400A
Odkryj znakomite wrażenia z oglądania na telewizorze Full HD TCL 40S5400A. Taka jakość zapewnia dwukrotnie lepszą rozdzielczość niż typowe telewizory HDTV. Wszystko to dla ostrych i wyraźnych obrazów. Dodatkowo, telewizor TCL posiada konstrukcję bezramkową z przodu. Dzięki temu uzyskujesz lepsze wrażenia wizualne, a telewizor idealnie wpasowuje się w Twoje wnętrze.

Ulepszone kolory
HDR znacząco zwiększa zakres kontrastu i kolorów. Technologia HDR w telewizorze 40S5400A precyzyjnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z dokładnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami. Ponadto, mikro-dimming analizuje obraz telewizora w tysiącach oddzielnych stref, aby dostosować jasność. Jakość obrazu znacznie się poprawia, co zapewnia lepsze wrażenia wizualne, zwłaszcza w ciemnych scenach.

Bogaty dźwięk z Dolby Audio
Wykorzystaj możliwości telewizora TCL 40S5400A w pełni. Urządzenie oferuje dynamiczny, wysokiej jakości dźwięk przestrzenny z Dolby Audio. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmy online czy koncerty, Dolby Audio zapewnia jakość dźwięku, która spełni twoje oczekiwania.
Co więcej, ten telewizor może jednocześnie odtwarzać dźwięk z wewnętrznych głośników i podłączonych słuchawek przez gniazdo 3,5 mm lub Bluetooth. Oba poziomy głośności można regulować oddzielnie.

Nieograniczona rozrywka z Android TV
Telewizor TCL 40S5400A to Android TV, który posiada wbudowane Google Home i Google Assistant. Znajdź najnowszy hit, sprawdź wynik ważnego meczu lub zmniejsz światło — bez przerywania tego, co oglądasz. Android TV umożliwia również bezpośrednie odtwarzanie zawartości na telewizorze. Innowacyjne funkcje, takie jak łatwe przełączanie między aplikacjami, konta dla wielu użytkowników lub ustawienia po stronie gwarantują, że ulubiona zawartość wszystkich członków rodziny jest zawsze na pierwszym planie.

| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 8 W |
| Wysokość z podstawą | 575 mm |
| Liczba złączy HDMI | 2 szt. |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 524 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Seria | S5400A |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Baterie do pilota Pilot |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Dodatkowe informacje | Procesor Quad Core |
| Szerokość | 905 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. Wyjście słuchawkowe |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Średni pobór mocy | 40 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rozdzielczość | Full HD 1920 x 1080 |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi 4 (802.11n) Bluetooth DLNA |
| Ambilight | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 |
| Technologie producenta | T-cast AiPQ Engine™ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital + Micro Dimming Dolby Audio |
| Technologie optymalizacji gier | Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń |

































































