Telewizor 65" Philips 65PUS8818
Odkryj świat niesamowitych kolorów z telewizorem Philips 65PUS8818. To urządzenie oferuje zachwycającą jakość obrazu, wszystkie aplikacje, które możesz sobie wymarzyć, oraz niesamowite wrażenia z gier. Sprzęt umożliwi Ci stworzenie idealnego zestawu kina domowego, ponieważ jest zgodny z soundbarami i głośnikami dzięki DTS Play-Fi. Funkcja Ambilight oświetli ścianę za telewizorem, co sprawi, że oglądanie ulubionych filmów i seriali stanie się jeszcze bardziej fascynujące.

Zachwycający obraz z procesorem P5 Perfect Picture
Telewizor Philips 65PUS8818 został zaopatrzony w procesor Philips P5. Gwarantuje on obraz równie doskonały, jak Twoja ulubiona rozrywka. Wszystkie detale w filmie mają wyraźnie większą głębię. Procesor sprawia, że kolory są intensywne, a odcienie skóry naturalne. Kontrast jest niezwykle wyraźny, co pozwala dostrzegać każdy detal, a ruch pozostaje idealnie płynny.

Lepsze doznania z Dolby Vision i Dolby Atmos
Dzięki technologiom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy oraz gry prezentują się i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać na telewizorze Philips 65PUS8818. Z tym urządzeniem i wieloma technologiami nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, by coś na nich dostrzec. Co więcej, technologie te sprawią, że usłyszysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja rozgrywała się wokół Ciebie.

Niezrównana rozgrywka
Czy lubisz nie tylko filmy i seriale? Telewizor Philips 65PUS8818 jest wyposażony w złącze HDMI 2.1, które pozwoli w pełni wykorzystać Twój sprzęt do gier nowej generacji. Technologia HDMI w standardzie 2.1 zapewnia niezwykle dynamiczną rozgrywkę oraz płynne grafiki. Dodatkowo urządzenie obsługuje zarówno VRR, jak i FreeSync, a tryb gry Ambilight umożliwi Ci jeszcze lepsze emocje podczas grania. Wykonaj skok, obróć się w miejscu lub perfekcyjnie pokonaj zakręt z nowoczesnymi technologiami na telewizorze z serii PUS8818.

Ciągła rozrywka z Google TV
Czy uwielbiasz oglądać wiele filmów i seriali? Philips 65PUS8818 to telewizor z Google TV, który łączy filmy, programy i inne treści z Twoich aplikacji oraz subskrypcji. Dodatkowo w prosty sposób je organizuje. Dzięki temu inteligentnemu rozwiązaniu otrzymasz rekomendacje na podstawie swoich preferencji, a nawet możesz skorzystać z aplikacji Google TV na telefonie, aby stworzyć listę do obejrzenia poza domem.

| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 4 x 10 W |
| Wysokość z podstawą | 905 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 834 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Dodatkowe informacje | Procesor P5 Perfect Picture |
| Seria | PUS8818 |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 85 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 360 photo HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie producenta | Perfect Natural Motion |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital DTS Play-Fi - bezprzewodowa transmisja audio Micro Dimming Pro DTS-X – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy AMD FreeSync Premium |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Disney+ |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Sterowanie głosem |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |

























































