Telewizor 55-calowy Philips 55PUS8118
Marzysz o oglądaniu najnowszych hitów? Wystarczy, że powiesz wbudowanemu w ten model Philips 55PUS8118 asystentowi Alexa, czego potrzebujesz, a potem usiądziesz wygodnie. Funkcja Ambilight zanurzy Cię jeszcze głębiej w akcję i pozwoli poczuć atmosferę romantycznego filmu. Ciesz się wyrazistym obrazem i realistycznym dźwiękiem z Dolby Atmos oraz innymi nowoczesnymi technologiami.

Niezwykle wyraźny i pełen kolorów obraz z Dolby Vision i Dolby Atmos
Niezależnie od tego, co oglądasz, telewizor LED 4K Philips 55PUS8118 zapewni Ci ostre, pełne barw obrazy. Obsługuje wszystkie główne formaty HDR, dzięki czemu dostrzeżesz więcej szczegółów zarówno w ciemnych, jak i jasnych fragmentach scen.
Dodatkowo, dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos, filmy, seriale i gry prezentują się i brzmią niesamowicie realistycznie. Różnorodne technologie pozwalają usłyszeć nawet najcichsze dźwięki i zobaczyć sceny dokładnie tak, jak zamierzył reżyser.

Płynna rozgrywka na telewizorze z serii PUS8118
Doświadcz płynnej rozgrywki na najnowszej konsoli i telewizorze Philips 55PUS8118. Model ten posiada złącze HDMI 2.1, które umożliwia pełne wykorzystanie możliwości konsoli dzięki szybkiemu przesyłowi obrazu i płynnej grafice. Obsługuje technologię VRR, a tryb niskiego opóźnienia włącza się automatycznie po uruchomieniu konsoli. Funkcja Ambilight w trybie gry sprawia, że emocje są jeszcze silniejsze, a Ty bardziej wciągasz się w akcję.

Inteligentny telewizor z funkcją sterowania głosowego
Z telewizorem Smart TV Philips 55PUS8118 szybko odnajdziesz ulubione programy i filmy. Chcesz obejrzeć serial? Możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś, bez konieczności szukania. Szukasz nowości? Przeglądaj kategorie, takie jak akcja czy dramat, i korzystaj z sugestii od najlepszych platform streamingowych.
Dodatkowo, model ten obsługuje sterowanie głosowe. Wydawaj polecenia Asystentowi Google lub Amazon Alexa i korzystaj z telewizora bez konieczności sięgania po pilot.

Elegancka konstrukcja z funkcją Ambilight
Telewizor Philips 55PUS8118 z technologią Ambilight to urządzenie z podświetleniem LED za ekranem. Oświetlenie reaguje na to, co oglądasz, otaczając obraz kolorowym światłem. Dzięki temu telewizor wydaje się większy, a Ty jeszcze głębiej zanurzasz się w swoje ulubione filmy, seriale i gry. Co więcej, model ten został zaprojektowany bez zbędnych ramek, co sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. Smukła, ciemnoszara podstawa ma wysokość idealną do ustawienia soundbara.

| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Wysokość z podstawą | 780 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 722 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Seria | PUS8518 |
| Szerokość | 1231 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | System producenta |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 72 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 360 photo HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MKV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie producenta | SimplyShare Pixel Precise Ultra HD |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital Wzmacnianie dialogów Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |























































