Telewizor 24" Philips 24PHS6808
Mniej czasu na szukanie, więcej na oglądanie. Telewizor Philips 24PHS6808 to nowoczesne Smart TV. Znajdzie dla Ciebie wszystkie popularne serwisy streamingowe, abyś mógł szybko odnaleźć to, co chcesz obejrzeć. Model PHS6808 oferuje także wyraźny obraz i sterowanie głosowe, co pozwala na komfortowe oglądanie ulubionych seriali i łatwą obsługę telewizora.

Ostry i żywy obraz w telewizorze z serii PHS6808
Silnik przetwarzania w telewizorze Philips LED 24PHS6808 poprawia jakość obrazu. Dzięki temu oferuje wyraźny obraz z intensywnymi kolorami oraz płynny ruch na ekranie. Technologie takie jak Dolby Atmos i dźwięk wspomagany sztuczną inteligencją gwarantują niezapomniane wrażenia z oglądania. Ciesz się najlepszymi możliwymi wrażeniami za każdym razem.

Niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli
Jesteś fanem gier? Tryb niskiego opóźnienia wejścia aktywuje się automatycznie po uruchomieniu konsoli, co zapewnia płynność gry nawet przy dynamicznej akcji. Dzięki temu Philips 24PHS6808 doskonale współpracuje z Twoją konsolą.

Sterowanie głosem
Zarządzaj telewizorem Philips 24PHS6808 za pomocą poleceń głosowych. Masz do wyboru różnych asystentów głosowych. Możesz sterować telewizorem i poprosić Asystenta Google o wyszukiwanie programów i filmów za pomocą inteligentnych głośników Google. Możesz też skorzystać z Alexy za pośrednictwem urządzeń obsługujących Alexę.

Smukła konstrukcja w ekologicznym opakowaniu
Telewizor Philips 24PHS6808 posiada niemal bezramkowy ekran. Dzięki temu można go umieścić w prawie każdym wnętrzu. Smukłe, jasnoszare nóżki sprawiają, że ekran wydaje się unosić nad telewizorem. Co więcej, to urządzenie to nie tylko inwestycja w doskonały obraz i dźwięk, ale także w przyszłość. Opakowanie sprzętu wykonano z kartonu z recyklingu z certyfikatem FSC, a materiały drukowane są na papierze z recyklingu.

| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 3 W |
| Wysokość z podstawą | 352 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 331 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Seria | PHS6808 |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | System producenta |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 75 x 75 mm |
| Średni pobór mocy | 17 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MKV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG MPEG SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF HEVC |
| Rozdzielczość | HD 1366 x 768 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi |
| Ambilight | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG |
| Technologie producenta | SimplyShare Pixel Plus HD |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital Wzmacnianie dialogów Dolby Atmos |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |







