| Moc głośników | 2 x 10 W + 2 x 20 W |
| Wysokość z podstawą | 920 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 830 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Szerokość | 1443 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Kamera Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Dodatkowe informacje | Automatyczna kalibracja Czujnik oświetlenia Nagrywanie na USB |
| Seria | A95L |
| HDR | Tak |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay Bluetooth 5.2 Wi-Fi |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście antenowe - 3 szt. |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 101 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | AC4 MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 ARW AVI MKV ASF MP4 MP3 WMA AAC OGG JPEG AVC WAV FLAC MOV HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Ambilight | Nie |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | Triluminos XR Smoothing Live Colour™ XR Contrast Booster XR HDR Remaster |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS – system dźwięku przestrzennego Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) DTS HD – system dźwięku przestrzennego Wzmacnianie dialogów Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe |
| Waga z podstawą | 24,9000 KILOGRAM |















