Telewizor 55'' Sharp 55FQ8EG
Model 55FQ8EG to telewizor 4K Ultra HD z częstotliwością odświeżania 144 Hz, wyposażony w technologię Quantum Dot. Dzięki niej kolory na ekranie są intensywne i niezwykle realistyczne, zwłaszcza przy treściach HDR lub Dolby Vision. Nowa funkcja odświeżania 120/144 Hz oraz HDMI 2.1 VRR umożliwiają pełne wykorzystanie możliwości telewizora podczas gier.

Doskonałe doświadczenie dźwiękowe
System dźwiękowy Harman/Kardon w wersji hybrydowej posiada unikalne ustawienie — głośniki skierowane do przodu oraz subwoofery skierowane w dół. Taka konfiguracja gwarantuje znakomitą jakość dźwięku i mocne basy w telewizorze 55FQ8EG. Zaawansowane technologie DTS Virtual:X i Dolby Atmos oferują wirtualny dźwięk przestrzenny, tworząc niezapomniane wrażenia kinowe w domu.

Inteligentne funkcje
Wbudowany Asystent Google zapewnia szybką i wygodną obsługę, a dzięki sterowaniu głosowemu korzystanie z telewizora Sharp 55FQ8EG jest łatwe i intuicyjne. System operacyjny Google TV oraz preinstalowane aplikacje, takie jak Netflix, YouTube czy Google Play Store, oferują dostęp do szerokiej gamy treści multimedialnych.

Wysokiej jakości design i funkcje
Telewizor 55FQ8EG marki Sharp wyróżnia się pełnym aluminiowym designem bez ramki, co nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd. Wyposażony jest również w technologię AQUOS AI UltraClear do przetwarzania obrazu oraz funkcję AQUOS Smooth Motion 144 Hz do interpolacji klatek. Dzięki czujnikowi światła z OPC (Optical Picture Control) obraz jest zawsze idealnie dostosowany do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.

| Wysokość z podstawą | 805 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 736 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 15 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Szerokość | 1228 mm |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Seria | FQ |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 102 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 AV1 MPEG-4 AVI MKV ASF MP4 MPG FLV MP3 AAC AC3 EAC3 JPG JPEG BMP PNG MPEG WAV GIF FLAC MOV HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital + Dolby Digital Dolby Audio DTS Virtual:X Sound – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ |



























































