Kolumna Wilson RAPTOR 5 biała
Kolumna Wilson Raptor 5 to mniejsza wersja modelu Raptor 7. Jest częścią systemu Raptor i może być używana jako element zestawu kina domowego lub jako samodzielna kolumna stereo. Jednak dopiero pełne systemy kinowe mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń, emocji i doskonałego dźwięku. Subtelny design obudowy stanowi kompromis między tradycyjnymi kolumnami podłogowymi a nowoczesnymi zestawami, które przyciągają uwagę swoim wzornictwem. Wysoka jakość wykonania to przede wszystkim wykończenie powierzchni obudowy z rysunkiem drewna oraz front polakierowany na wysoki połysk.

Wysoka jakość dźwięku
Odtwarzanie dźwięku zapewniają: 1-calowy tweeter z tekstylną kopułką oraz dwa 5-calowe przetworniki nisko-średniotonowe z celulozowymi membranami. Głośnik wysokotonowy otacza krótka tuba, która poprawia efektywność pracy tweetera. Raptor 5 osiąga maksymalny poziom 108 dB (SPL).
Przetworniki wyposażono w aluminiowe cewki, które skutecznie chronią przed przegrzaniem przy wysokich poziomach głośności. Dolne pasmo zestawu Raptor 5 zaczyna się od około 50 Hz, a kolumny bez problemu odtwarzają najwyższe częstotliwości do 20 000 Hz. Przy impedancji 4-8 Ohm zalecana moc wzmacniacza wynosi od 25 do 125 W, co pozwala na podłączenie praktycznie każdego nowoczesnego amplitunera AV.

Uzyskaj potężną scenę dźwiękową
Ostateczne brzmienie całego systemu zależy od odpowiedniego doboru parametrów kolumny kina domowego, ich rozmieszczenia w pomieszczeniu oraz jakości dźwięku. Zestawy Raptor 5, jako kolumna frontowa, pełnią kluczową rolę: ich moc i jakość stanowią punkt odniesienia dla pozostałych kolumn. Jeśli oczekujesz wyrazistego i mocnego dźwięku, trudno o lepszą propozycję.
Dzięki kolumnom głośnikowym serii Raptor możesz w każdej chwili przenieść się do sali kinowej i uczestniczyć w dynamicznej akcji każdego, nawet najbardziej wybuchowego filmu akcji. W zestawie znajduje się również instrukcja obsługi kolumny, która ułatwi prawidłowy montaż i instalację
w systemie audio.

| Skuteczność | 88 dB |
| Kolor kolumn | Biały |
| Rodzaj głośnika | Kolumna podłogowa |
| Wysokość | 839 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Dołączone akcesoria | Maskownice |
| Impedancja | 4 - 8 Ω |
| Typ głośnika | Pasywny |
| Konstrukcja głośnika | Głośnik wysokotonowy: 25 mm Głośnik nisko-średniotonowy: 2x 127 mm Dwudrożna |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |
| Funkcje dodatkowe | Bass Reflex Zalecana moc wzmacniacza: 40 - 100 W Zalecana moc wzmacniacza 40 - 150 W |























