Powerbank Baseus mini 5000mAh 20W (magnetyczny)
Powerbank Baseus mini 5000 mAh charakteryzuje się inteligentnym projektem, co zapewnia nie tylko dużą pojemność, ale także wyjątkową przenośność. Dzięki grubości zaledwie 14,7 mm łatwo zmieści się w kieszeni lub torebce. Mimo niewielkich wymiarów, oferuje bezpieczne ładowanie Twojego sprzętu.

Wygodne ładowanie
Baseus mini to magnetyczny powerbank, który jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wygodę ładowania swoich urządzeń. Dzięki pojemności 5000 mAh ten kompaktowy powerbank umożliwia kilkukrotne naładowanie smartfona. Jego magnetyczna konstrukcja jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także praktyczna, ponieważ mocno przylega do telefonu, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie w bardzo komfortowy sposób.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Wysokość | 14,2 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe Fast Charge |
| Długość | 106 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) USB Typu-C (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 1,5 A 2,4 A |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 20 W |





































