Telewizor 55" TCL 55C655
Odkryj realistyczną jakość obrazu i niezwykle szeroką paletę kolorów z żywymi, intensywnymi barwami i wyrazistym kontrastem. Telewizor TCL 55C655 to idealny wybór do oglądania filmów i seriali na dużym ekranie w doskonałej jakości. 4K HDR PRO w połączeniu z technologią kropki kwantowej oferuje znakomity zakres dynamiki HDR, gwarantując precyzyjne kolory i najdrobniejsze detale. 
Płynne działanie
Telewizor TCL 55C655 posiada natywny ekran 60 Hz, który gwarantuje doskonałą jakość ruchu w dynamicznych scenach. Dodatkowo, Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze krystalicznie czyste, niezależnie od źródła. Telewizor obsługuje również standardy HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION, co sprawia, że seria TCL C655 oferuje nie tylko płynny, ale i piękny obraz.

Dźwięk ponad oczekiwania
Telewizor 55C655 jest wyposażony w wbudowane głośniki stereo ONKYO, które zapewniają czystość dźwięku. Dodatkowo, urządzenie posiada subwoofer, który dostarcza głębokie basy, co przekłada się na bardziej wciągające doświadczenia Dolby Atmos w domowym zaciszu.

Telewizor dla graczy
Dla graczy istotne jest, aby telewizor był responsywny i oferował płynny oraz wyraźny obraz. Model 55C655, dzięki wsparciu dla HDMI 2.1, ALLM, VRR, ulepszonemu paskowi gier, FreeSync Premium i Game Accelerator, automatycznie zapewnia najbardziej płynną akcję, najniższe opóźnienia i optymalne ustawienia obrazu w grach.

Inteligentne funkcje z TCL
TCL 55C655 to telewizor z Google TV, co zapewnia łatwy i nieograniczony dostęp do rozrywki, ponieważ wszystkie treści są dostępne w jednym miejscu. Dodatkowo, zaawansowane sterowanie głosowe i Asystent Google sprawiają, że Twoje życie staje się prostsze i bardziej inteligentne.
Telewizor z serii C655 umożliwia łatwe wyświetlanie obrazu z telefonu, tabletu lub laptopa na dużym ekranie dzięki Miracast oraz wbudowanemu Chromecastowi.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup telewizora? Nie jesteś pewien, jak 55C655 sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Tomasza Chmielewskiego, redaktora portalu Geex.
55C655
Pomimo bardzo atrakcyjnej ceny, TCL 55C655 posiada naprawdę wyjątkowe zalety: fenomenalne połączenie bardzo wysokiego kontrastu natywnego oraz żywych, nasyconych, a jednocześnie wiernych i naturalnych kolorów. I chociaż z powodu zauważonych niedociągnięć w oprogramowaniu i problemów z dźwiękiem trudno mi obecnie ten telewizor formalnie polecić, nie ulega wątpliwości, że mamy tu do czynienia z czymś w rodzaju nieoszlifowanego diamentu.
sprawdź pełną recenzję na
Tomasz Chmielewski
Redaktor portalu Geex
| Wysokość z podstawą | 770 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 830 mm |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W + 15 W |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Średni pobór mocy | 77 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Szerokość | 1224 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 TS HEIF AV1 H.264 WEBM AVI MKV WMV MP4 MPG MP3 WMA JPG BMP PNG |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Dodatkowe informacje | Głośniki Onkyo Procesor Quad Core |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay2 Wi-Fi Bluetooth |
| Seria | C655 |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS Virtual:X Sound – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) AMD FreeSync Premium |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Miracast (bezprzewodowe połączenie urządzeń elektronicznych) Sterowanie głosem |































































