| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 50 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 457 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Szerokość | 717 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Akcesoria montażowe Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Dodatkowe informacje | Crosshair Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Tryb konsoli |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. DisplayPort 1.4a - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% sRGB: 138% Adobe RGB: 97,5% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~10° (w lewo) ~10° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |

























































