Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 1
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 2Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 2
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 3Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 3
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 4Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 4
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 5Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 5
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 6Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 6
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 7Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 7
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 2
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 3
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 4
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 5
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 6
Philips 27E1N1100A/00 - 1228923 - zdjęcie 7
Philips 27E1N1100A/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400