Power bank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless 10000 mAh szary
Power banki Verbatim Charge'n'Go, stworzone z myślą o uniwersalności i komforcie, są doskonałymi towarzyszami codziennych przygód.
Dzięki magnetycznemu ładowaniu bezprzewodowemu 15 W oraz funkcji PD20 W, Charge 'n' Go umożliwia szybkie i efektywne ładowanie urządzeń. Można go łatwo przyczepić magnetycznie do telefonu i ładować bezprzewodowo w trakcie podróży, a jego smukła, przenośna forma pozwala na łatwe schowanie w kieszeni lub torebce.

Zapomnij o rozładowanej baterii
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pewnego źródła energii podczas podróży, dojazdów do pracy, wydarzeń czy aktywności na świeżym powietrzu, power bank Charge 'n' Go zapewnia stałe zasilanie i łączność.
Uniwersalny dwukierunkowy port Type-C® gwarantuje zgodność z wieloma urządzeniami. Dodatkowo, wskaźnik LED pokazuje poziom naładowania na pierwszy rzut oka.

Zaufana energia w podróży
Ochrona przed przeładowaniem w power banku zabezpiecza urządzenie, zapewniając bezpieczne i efektywne ładowanie.
Do power banku dołączony jest kabel typu C do typu C oraz dodatkowy metalowy pierścień, który można przymocować do telefonu lub etui, aby w razie potrzeby zapewnić mocne magnetyczne połączenie.

| Kolor | Szary |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Funkcja magnetyczna MagSafe Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Quick Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 16 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Metaliczny pierścień |
| Długość | 105 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączna moc | 20 W |



















































