| Wysokość z podstawą | 850 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 833 mm |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Złącze CI | Tak |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Szerokość | 1450 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | Titan OS |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. Wyjście słuchawkowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 H.264 AVI MKV MP3 AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi |
| Seria | OLED769 |
| Ambilight | Tak |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HDR10 HLG HDR10+ HDR10+ Adaptive |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital DTS-X – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Aplikacje | Amazon Prime Video Rakuten TV YouTube Netflix Disney+ HBO |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) NVIDIA G-Sync AMD FreeSync Premium |





















































