| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Złącze CI | Tak |
| Dołączone akcesoria | Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Titan OS |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 H.265 UHD H.264 AVI MP3 AAC JPG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi |
| Seria | PUS8079 |
| Ambilight | Tak |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital DTS-X – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix HBO |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |
| Technologie producenta | Pixel Precise Ultra HD |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |























































