ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 1
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 2ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 2
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 3ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 3
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 4ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 4
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 5ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 5
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 6ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 6
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 7ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 7
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 8ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 8
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 9ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 9
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 10ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 10
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 2
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 3
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 4
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 5
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 6
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 7
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 8
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 9
ASUS VA27UQSB - 1242258 - zdjęcie 10
ASUS VA27UQSB
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1242258
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:60 Hz
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400