| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Wysokość z podstawą | 679,2 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 645 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Złącze HDMI 2.1 | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Kabel zasilający Uchwyt przylegający Pilot Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia Procesor AI Quantum 4K |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Seria | LS03 |
| Szerokość | 1124,1 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 70 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 AVI MKV WMV ASF MP4 MP3 WMA AAC OGG JPEG BMP PNG WAV GIF FLAC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth |
| Ambilight | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG HDR10+ |
| Pilot z mikrofonem | Tak |
| Technologie producenta | Multiroom Link Supreme UHD Dimming Q-Symphony Quantum HDR |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital + Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) FILMMAKER MODE™ |
| Technologie optymalizacji gier | Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu AMD FreeSync™ Premium Pro Dedykowany tryb dla graczy AMD FreeSync Premium Pro |
| Aplikacje | Amazon Prime Video SmartThings YouTube Netflix |
| Funkcje smart | Podgląd ekranu telefonu Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |

























































