| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 40 W |
| Wysokość z podstawą | 891,3 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 829,3 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Złącze HDMI 2.1 | Tak |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Pilot Kabel zasilający |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Dodatkowe informacje | Procesor AI NQ4 Gen2 |
| Seria | Q80D |
| Szerokość | 1446,5 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Standard VESA | 400 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 105 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| Standard HDR | HDR10 HDR10+ |
| Technologie producenta | Supreme UHD Dimming Q-Symphony Quantum HDR |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki AMD FreeSync™ Premium Pro VRR (Variable Refresh Rate) AMD FreeSync Premium Pro |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby Współpraca z asystentem głosowym Alexa |

























































