| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Wysokość z podstawą | 1005,5 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 960,3 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Pilot Kabel zasilający |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Dodatkowe informacje | Procesor Crystal 4K |
| Seria | DU8002 |
| Szerokość | 1676,7 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 400 x 400 mm |
| Średni pobór mocy | 137 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standard HDR | HDR10+ |
| Technologie producenta | UHD Dimming Q-Symphony Tap View Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS Lite) |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki ALLM (Auto Low Latency Mode) Dedykowany tryb dla graczy |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |
| Waga bez podstawy | 31,4 kg |
| Screen Mirroring | Samsung SmartView |

























































