Xiaomi Curved Gaming Monitor G34WQi
to urządzenie, które pozwoli Ci odkryć gry na nowo. Wytrzymała budowa w połączeniu z panelem VA UWQHD zapewnia najlepsze wrażenia z gry w każdym calu. Żywe kolory, najdrobniejsze detale i bardzo szybki czas reakcji to cechy, które pozwolą Ci triumfować na wirtualnych polach bitwy. Poznaj monitor do gier Xiaomi Curved Gaming Monitor G34WQi.

Zobacz więcej
Odkrywaj szerokie horyzonty
Odkryj nowe wymiary gry z ekranem WQHD Ultrawide. Jego proporcje 21:9 oferują o 30% więcej przestrzeni niż standardowe monitory 16:9. Dzięki temu zyskujesz przewagę strategiczną. Rozdzielczość WQHD gwarantuje krystalicznie czysty obraz pełen detali. Ten monitor to jest dla każdego gracza, który chce zdominować przeciwników.

Przewaga w każdej sekundzie
Pożegnaj się z zacinaniem i smużeniem gier dzięki częstotliwości odświeżania do 180 Hz. Błyskawicznie reaguj w szybkich, dynamicznych środowiskach gier. Zatrzymaj się z precyzją w wybranym punkcie, poruszaj się z elastycznością, uwolnij swoje umiejętności i zostań zwycięzcą. Reakcja w 1 ms minimalizuje zjawisko smużenia i rozmycia ruchu. W efekcie zawsze będziesz o krok przed przeciwnikiem.

Niezwykle płynna rozgrywka
Technologia AMD FreeSync wyposaża poważnych graczy w płynną, pozbawioną rozdarć rozgrywkę o najwyższej wydajności. Nie ma kompromisów, graj pewnie dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania, kompensacji framerate'u i niskim opóźnieniom.

Gaming w pełnym zanurzeniu
Doświadcz gier jak nigdy dotąd dzięki monitorowi o krzywiźnie 1500R. Ta krzywizna jest dopasowana do ludzkiego oka. Zapewnia to bardziej ergonomiczne oglądanie. Każdy fragment ekranu jest równie blisko Twoich oczu, co zwiększa realizm obrazu. Zanurz się w wirtualnym świecie z niezrównanym komfortem i immersją.

Komfortowy i funkcjonalny
Ergonomiczna konstrukcja
Monitor oferuje elastyczną regulację wysokości, obrotu i kąta nachylenia. Co więcej, możesz go zamontować na ścianie i zapewnić sobie wygodę w dowolnej pozycji siedzącej.
Uwolnij prawdziwą esencję gier
Dzięki szerokiej gamie kolorów 95% DCI-P3 i 100% sRGB monitor zapewnia szerokie spektrum kolorów, które ożywiają obrazy z niezrównanym bogactwem i realizmem.
Komfort dla Twoich oczu
Certyfikat TÜV Low Blue Light gwarantuje, że po włączeniu trybu niskiego poziomu niebieskiego światła monitor odfiltrowuje krótkofalowe niebieskie światło. Dzięki czemu idealnie nadaje się do środowisk biurowych. Przyciemnianie DC skutecznie zmniejsza również migotanie ekranu.
| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 31 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 511 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Dołączone akcesoria | Raport kalibracji kolorów Akcesoria montażowe Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| HDR | HDR 10 |
| Głośniki | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 95% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~35° (w lewo) ~35° (w prawo) |

























































