| Kolor | Żółty |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Wysokość | 8,6 mm |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Łączna moc | 20 W |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |







































